Ocena kierowcy - Volvo C70 I Coupe

krzysztof, 16 lat temu
Silnik 2.3 20V T-5 240KM 177kW
Rok produkcji 1999
Volvo C70 I Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW 1997-2001 - Oceń swoje auto
Inne : Radio wrecz zaskakujace.Cichy silnik przy spokojnej jezdzie.Niemile zaskakuje promien skretu i halas w uszczelkach drzwi przy duzej szybkosci,lecz warto te cene zaplacic by cieszyc sie tym sexy autkiem.
Inne
Jedno z piekniejszych i malo spotykanych coupe.Wygodny szybki (nie sportowy jak tu komentowano) i cichy.Ma opinie niezniszczalnego silnika(mam znajomych z przebiegiem 300tys i bez zarzutu).Jakosc wykonania chyba juz niepowtarzalna.Moje 8 letnie auto jest perfekcyjnie zachowane.
Mocny,energiczny i doskonale brzmiacy.Przyjemny w jezdzie.
Automat-wbrew niektorym opiniom,fantastyczny.Fakt ze skrzynia przestarzala(4 biegowa),lecz z ta moca silnika jazda komfortowa.Na 3 dochodzi do 210 km/h.....to jest cos!
Dla mnie perfekcyjny kompromis efektywnosci i komfortu.Byc moze w PL problem wygody na tych drogach.
Coupe,wiec zawsze niedogodnosc patrzenia do tylu.
Nie znam lepszych foteli...wszystko pod reka i doskonale pomyslane....po prostu Volvo.
Tu tez czuc szwedzka marke....perfekcyjnie dziala wszystko i klima i ogrzewanie w zimie.
Wygodny i bez zastrzezen.Ja mam 190 wzrostu i doskonale znajduje fantastyczna pozycje za kierownica.Z tylu komfort dla 2 pasazerow.
Doskonale.A jesli chodzi o sprzet grajacy,chyba nie istnieje lepszy seryjnie montowany.Genialny dzwiek przy 11 glosnikach..
Zalezy od ciezaru stopy i w jaki sposob uzywamy turbo.Jesli spokojnie zuzycie mieszane w moim przypadku 11-12l.Jesli przycisniemy ostro moze i 15-17 spalic.Na trasie srednio ok.10l (140-150km/h.)
Jestem 2 wlascicielem wiec bylo tanio.Nowe w granicach 45000€,wiec dla zamoznych.
Na razie bez usterek a auto 8 letnie.
Bez problemow.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.3 20V T-5 240KM 177kW [l/100km]