Oceny Volvo C70 I Coupe 2.4 20 V 170KM 125kW 1999-2001

Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volvo C70 I Coupe 2.4 20 V 170KM 125kW 1999-2001

Coupe 2.4 20 V 170KM 125kW
Auto jest znakomicie zaprojektowane i zbudowane. Zaskoczyło mnie swoją solidnością, bardzo bogatym wyposażeniem oraz bardzo niską ceną zakupu. Szykując się do zakupu takiego samochodu trzeba znaleźć zadbany i doinwestowany egzemplarz. Najlepiej zakup tego modelu skonsultować z wyspecjalizowanym mechanikiem który zna ten model. Taka osoba będzie w stanie wycenić ile pieniędzy będzie kosztowała naprawa i czy jest to opłacalne.
~Gustavus
Coupe 2.4 20 V 170KM 125kW
Piękne auto. Gran turismo pełną gębą - smukła linia, sportowy sznyt, przestronne i komfortowe wnętrze oraz rasowy gang pięciu cylindrów pod maską. Obiektywnie rzecz ujmując - nie jest to auto rozsądne, ale nikt tego odeń nie wymaga. Jeśli mam być szczery - żłopie paliwo jak Włoch wino wieczorową porą, drenuje portfel jak spontaniczna wycieczka do Paryża, ale czy życie nie jest za krótkie na jazdę Golfem? Dolce vita!
~misiekzmij@wp.pl
Coupe 2.4 20 V 170KM 125kW
elastyczny a przyspieszenie to normalnie lata nie jedzie (Silnik)
Volvo C70 I Coupe