Lista ocen Volvo C70 I (30) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Agostini999
Coupe 2.4 20V T 193KM 142kW
Jest 4, dlaczego? Jak ktoś szuka auta co pali 8 litów w mieście, niech od razu odpuści sobie szukania turbo benzynowego silnika. Chce się mieć 193 km to trzeba się z tym liczyć. Nie ma tragedii 17 litrów w mieście na krótkie trasy, poniżej 15 nie zejdziecie. Mówię tu o takim mieście z korkami, remontami i światłami. Jest to normalna jazda, a nie oszczędna. Gazu nie zakładałbym, niby nie ma przeciwwskazań, ale jednak nie wydaje mi się to super...
~Maxx
Coupe 2.4 20V T 193KM 142kW
nie jest najgorzej biorac pod uwage rozmiar auta (prawie 5 m ) mase przy noramlnej jezdzie bez szalenstw mozna sie zmiescic w 10l-13-cykl mieszany przewaga miasto trasa do 120km/h ok 8,6 . jesli chodzi o podzespoły to wiekszosc jest na podzespołach volvo V70 przykaldowe ceny koncowka drazka 55zl , klocki 110zl przod (nieorginaly) tyl 90zl , ogolnie nie jest zle. Polecane modele to te wyprodukowane przez Volvo Made in sweden i tylko to jest...
~g
Coupe 2.0 20V Turbo 225KM 165kW
W Polsce można tanio kupić ten samochód, za granicą już ceny są dużo droższe.. Jednak kupując ten samochód trzeba liczyć się z wysokimi kosztami. Malutko części zamiennych, czy też używanych(mała produkcja), trzeba raczej zwracać się do serwisu o pomoc. Jednak ja nie narzekam. Spalanie dość wysokie, gdy troszkę mu się przyciśnie, ale potrafi przy spokojnej jeździe palić mało, jednak ta moc zawsze kusi..
~xc
Coupe 2.0 20V Turbo 225KM 165kW
zużycie paliwa w mieście do 18l, przy tak słabej frajdzie z jazdy to masakra, koszty napraw ogromne, problem z każdą częścią, nie każdy potrafi to to naprawić, a jakość usług aso poniżej wszelkiej krytyki, dorobienie pilota do zamka niemożliwe, jak zatrzaśniecie kluczyk w aucie może byc powazny problem bo nikt tego nie otworzy - ogólnie to auto to wielki problem
~mathi
Coupe 2.4 20V T 193KM 142kW
Stary silnik 2,5 L turbo łyka mi w mieście ok 13L, trasa- ok 10l, więc nie kombinowałem- gaz sekwencja na pełnym wtrysku i autko pali jak małolitrażówka. I jaj mu nie obcięło. Przeglądy- raczej standard, naprawy- drogie, ale z częściami jest coraz lepiej.- W sieci dostać można wszystko, ceny spadają, bo jest ich (części) coraz więcej.
~tomek
Coupe 2.0 20V Turbo 225KM 165kW
Spalania nie mierzę, komputer pokazuje w granicach 12 l/100km (jeżdżę głównie w cyklu mieszanym)Jednak takim urządzeniom nie można do końca ufac. W Peugeocie Boxer, którym jeżdżę komputer spalanie zaniża o 2 l/100km. Volvo pali tyle ile musi, jak ktoś chce aby auto było ekonomiczne to niech szuka czegoś innego.
~Mariusz W
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
240bhp i srednie spalanie 9-10l to naprawde bardzo dobry wynik,nigdy nie udalo mi sie przekroczyc 15l nawet po bardzo ostrej jezdzie a na dlugiej trasie przy 130km/h w cztery osoby, pelny bagaz oraz klimatyzacja za kazdym razem wychodzilo mi 8.5l na setke,jestem pod wrazeniem
~MarciN1984
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
Jak dla mnie na tą moc spalanie bardzo niskie. Na dłuższej trasie (100-200km) jadąc z prędkością do 110km/h potrafię zejść nawet do 8L/100km. Dojazdy do pracy 14km w jedną stronę i średnie spalanie wg. komp. 10,3 i spod świateł zawsze jestem pierwszy :D
~Leon
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
Mam 240 PS z zegarkiem w ręku 7,1 do setki w automacie. Mam LPG- pali ok 17 średnio. Vmax? nie wiem... 200..220? to osiągam na większości prostych:) wciskam... i mam 200. Za 17 litrów LPG? TANIOCHA Gdybym śmigał na PB to i tak za takie wyniki? warto.
~mnk
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
na za tą przyjemnośc trzeba troche zapłacic silnik dośc sporo pije dochodzi nawet do 18 przy bardzo dynamicznej jeżdzie ale gdy sie postaram moge sie na mieście zmieścić w 13,5 14 jak na te osiągi to i tak nie zle