Oceny Volvo C70 II Coupe Cabrio

Najnowsze oceny Volvo C70 II Coupe Cabrio

1,7
~yasian
Coupe Cabrio 2.4 D5 180KM 132kW
Samochód mam prawie 2 lata. W tym czasie przejechał 8 tys km ponieważ jest użytkowany tylko przy ładnej pogodzie. Padło łożysko w kole, półosie zaczęły stukać, wybiły się gumy na wahaczu a jak zapragnąłem pojechać z dziećmi w góry 30 km po wyjeździe auto poprosiło o serwis silnika. To wszystko przy przebiegu udokumentowanym 160 tys kmn ponieważ poprzedni pierwszy właściciel też jeździł rzadko a auto do końca serwisował w aso Volvo. Jest to typ...
~Lotnik1976
Coupe Cabrio 2.0 D4 177KM 130kW
Auto dla lubiących komfort przy odrobinie zacięcia sportowego - z naciskiem na komfort. Wnętrze zachęca do dalekich podróży ale tylko pasażerów przednich miejsc - z tyłu można umieścić czworonoga albo ... wroga ;). Świetne audio, bardzo dobra jakość wykończenia, opinia najbezpieczniejszego cabrio świata czyni z tego samochodu świetną propozycję drugiego auta w rodzinie lub lubiącego jakość i komfort singla/singielki.
~R1
Coupe Cabrio 2.5 T5 230KM 169kW
Najważniejszy plus tego auta: JEST PO PROSTU PIEKNY! W stanach na niego nawet mówia "Head turner". Do tego unikalność tego modelu... Po za tym bezpieczeństwo i niezawodność ze sprawdzonych moceli *70. Tylko dostępność częsci... AŁA!!
~R.
Coupe Cabrio 2.5 T5 230KM 169kW
Auto ponadprzeciętne dla wymagającego użytkownika. Najbezpieczniejszy samochód świata w klasie PREMIUM. Dobre osiągi, pewność prowadzenia, komfort, marka.
~turysta
Coupe Cabrio 2.0 D3 150KM 110kW
Wyglad ,pozycja za kierownica, przyspieszenie plus jazda z otwartym dachem ,nie mozna wymarzyc sobie cos lepszego /przynajmniej jest to moje zdanie/
~interprays2@poczta.onet.pl
Coupe Cabrio 2.0 D3 150KM 110kW
Volvo c70 przymierzałem się do tego od ok 4 lat zawsze cena była wysoka ale przyszły czasy że wkońcu można sobie pozwolić auto kupiłem z salonu
~Dreamvolvo
Coupe Cabrio 2.4 D5 180KM 132kW
Automatyczna podobno się psuje. Ja mam manual i w sumie jedyną wada to rzadko jedynka i wsteczny nie wchodzą do końca. Należy 2 razy wrzucić bieg. (Skrzynia biegów)
~AL
~volvo lover
Coupe Cabrio 2.0 D4 177KM 130kW
Witam. Silnik w moim volvie to wlasciwie D5 2.4 litra (180 konny). Kultura pracy jest naprawde doskonala. Podczas postoju slychac ze pod maska mamy diesla. Podczas jazdy rzedowa piatka, brzmi naprawde fajnie (szczegolnie wtedy gdy mocno depniemy w pedal gazu) Nie wyobrazam sobie tego auta z innym silnikiem (no moze jedynie T5) (Silnik)
4,1
~marynarz