Oceny Volvo S40 I 1.8 16V 122KM 90kW 1999-2004

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volvo S40 I 1.8 16V 122KM 90kW 1999-2004

~andrzej445
Sedan 1.8 16V 122KM 90kW
Auto bardzo przyjemne w swoim segmencie. Można znaleźć samochody dobrze wyposażone. Ten silnik nie jest zbyt ekonomiczny w stosunku do mocy, za to świetnie współpracuje z instalacją LPG (występowały fabryczne wersje Bi-fuel). Potrafi spalić 11-12l LPG na 100km w mieście, za to w trasie można zejść do 9l LPG. Nie bierze oleju. Mankamentem jest niestety blacha odstająca zabezpieczeniem antykorozyjnym od standardów starszych Volvo. Progi i...
~robert swi1@ poczta.onet.pl ( podaję swój adres e-mailowy, teraz piszę z komputera mojej żony
Sedan 1.8 16V 122KM 90kW
Kupując miałem lepsze wyobrażenie o tym aucie, renoma, bezpieczeństwo.Być może to prawda ( obym nie musiał się faktycznie przekonywać o doskonałości poduszek,bocznych ,kurtyn i stref bezpiecznego zgniotu.Poprzednio jeździłem carismą 1,6 ( produkowana w tych samych zakładach w Holandii).Stopień satysfakcji identyczny lub nawet większy ( idealna przez 3 lata, koszty utrzymania i przeglądów 50% niższe) cena przy tym samym standardzie o 30 %...
~Tomek Gliwice
Sedan 1.8 16V 122KM 90kW
Auto naprawdę wygodne, bezpieczne, na krótkie jak i długie trasy. Climatronic, 4 poduszki, wspomaganie, elektryczne szyby i lusterka, skórzana tapicerka, ABS, EBD, DSA. Jak dotychczas nie zawodne pomijając jedyną usterkę przewodów hamulcowych elastycznych które pękły ze starości(zbyt długa eksploatacja).
2,8
~Bart
Sedan 1.8 16V 122KM 90kW
Auto przeciętne,które na siłe jest promowane na cud techniki i luksusu.Biorąc pod uwagę ceny części i napraw,oraz brak zamienników, i stawiając po przeciwnej stronie to co to auto oferuje (a oferuje w zasadzie nic szczegolnego),to calosc wypada mizernie.
~Krzychu
Sedan 1.8 16V 122KM 90kW
Auto bez rewelacji. Kupiłem ten samochód bo znałem od nowości i wiedziałem że poprzedni właściciej serwisował w aso, żadnych napraw blacharsko lakierniczych, itp. Sprzedaliśmy auto żony, dałem jej swoje audi a4 i wsiadłem do volvo. Pojeździłem miesiąc i zamieniłem się z powrotem. Wolę 11 letnie audi niż 6 letnie volvo, bo wygodniejsze, lepiej się prowadzi i jest zdecydowanie lepiej wyciszone. Po prostu volvo jest epokę za audi.
~Peter
Sedan 1.8 16V 122KM 90kW
Zastanawiałem się czasami, dlaczego niektórzy piszą, że czują się w nim jak w czołgu. Ja też mam takie wrażenie, ale moje wrażenie wynika z poczucia bezpieczeństwa wewnątrz i solidności wykończenia. W żadnym wypadku przyspieszenia, szybkości itp., czyli z czym najczęściej się kojarzy czołg. Ten samochód świetnie spisuje się na drodze, ma wspaniałą elastyczność i przyspieszenie.
~JS
Sedan 1.8 16V 122KM 90kW
W ogólnym rozrachunku jest to bardzo sympatyczny samochód.
~k
Sedan 1.8 16V 122KM 90kW
Dobrze, dałbym doskonale gdyby nie zbyt mało miejsca na 5 osób. Ale dla rodziny z 1 dzieckiem + pies, genialne :)
~master
Sedan 1.8 16V 122KM 90kW
fantastyczny samohód , z tym wyposażeniem i za te cenę uwazam za idealne rozwiazanie
~Zenek
Sedan 1.8 16V 122KM 90kW
Polecam to auto osobie,która lubi podróżować szybko ale i bezpiecznie.Volvo to zapewnia.Auto ma bardzo dobre osiągi przy zadowalającym zużyciu paliwa.Akceptuje lpg.