Oceny Volvo S40 II 1.8 i 125KM 92kW 2004-2010

Volvo S40 II 1.8 i 125KM 92kW 2004-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volvo S40 II 1.8 i 125KM 92kW 2004-2010

~Nexvs
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Autko bardzo wygodne bez awaryjne na częściach focusa co w razie napraw nie wiąże się z bardzo wysokimi cenami lecz naszczescie po za tym że ma części forda to nie psuje się jak ford polecam z czystym sumieniem
~wij
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Żałuję że sprzedałem! Nie jest to auto luksusowe czy prawdziwe premium w swojej klasie ale jest solidnie wykonane z dobrych materiałów i ma wiele przyjemnych cieszących na co dzień przemyślanych rozwiązań. Solidne auto za rozsądną cenę.
~vesper125
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Bardzo dobre auto warte swojej ceny jak na ten rocznik. Mimo swojego wieku. rzadko się coś psuje , a niskie spalanie nie wymaga montażu instalacji LPG. Koszt części jest akceptowalny a komfort z jazdy jak najbardziej na plus. W moim odczuciu przydałby się mocniejszy silnik, jednak biorąc pod uwagę ekonomikę, to jest jak najbardziej ok.
~Qwert
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Samochód bardzo wygodny, idealny do długich podróży. Niezawodny i wyróżniający się wyposażeniem, nawet w podstawowych wersjach jest wszystko co potrzeba. No i oczywiście wysoki poziom bezpieczeństwa, zbudowany jak czołg, jednocześnie świetne zawieszenie i bardzo skuteczny układ hamulcowy.
4,1
~ajgor60
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Nie jest to moje pierwsze auto, ale jedno z najleprzych jakie miałem.Dla mnie jest komfortowe i dobrze się prowadzi.Moę mieć jedynie zastrzeżenia do użtych materiałów, które mogły by być lepszej jakości jak choćby pokrycia siedzeń, czy niektóre plastiki. Od Volvo można oczekiwać więcej.
~matthew
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Autko godne polecenia, bardzo eleastyczne, trzyma sie drogi i wygodne... Jak na razie bardzo bezawaryjne, jedyne koszty poniesione na poczatku to filtry, oleje, zestaw rozrzadu, i zaroweczki. Fabryczne sa dosc kiepskie.
~SchafterV8
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Całościowo jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, w ogóle nie brałem Volvo pod uwagę, ale teraz zdecydowane będę.
~Zuzu
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Fajne auto do jazdy po mieście i do prędkości 90/h. Powyżej tej prędkości w środku trzeba krzyczeć żeby porozmawiać.
2,8
~Krzysiek
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Poza ładnym wyglądem nie oferuje nic nadzwyczajnego,ciężkie w prowadzeniu,wysokie spalanie,mało miejsca w środku auta
~Kamil
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Moje pierwsze porzadne auto. Zal sprzedawac. Co prawda wyglad auta w srodku nie grzeszy ale za to material pierwsza klasa. Auto godne polecenia.