Oceny Volvo S40 II 2.4 i 140KM 103kW 2004-2010

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volvo S40 II 2.4 i 140KM 103kW 2004-2010

~Sebastian
Sedan 2.4 i 140KM 103kW
Auto naprawdę komfortowe, bez większych mankamentów, silnik bardzo dobry do LPG. Przejechane 60 tyś km i przebieg nadal rośnie. Naprawy ograniczyły się tylko do części eksploatacyjnych. Warto wymieniać olej w skrzyni raz do roku (30-40 tyś km) dla świętego spokoju (polecam lać olej OEM, ponieważ Ravenol wyglądał bardzo słabo po 30 tyś.). Auto godne polecenia, idealne dla kobiet. Dobrze zabezpieczone antykorozyjnie. Dźwięk silnika przy kickdown...
~Spao
Sedan 2.4 i 140KM 103kW
Przez 3 lata użytkowania tego samochodu mam mu naprawdę nie wiele do zarzucenia. Fajne dynamiczne auto które mimo wieku nadal cieszy oko a do tego oszczędne i idealnie nadające się do lpg. Moja pierwsza automatyczna skrzynia w tym samochodzie zaskoczyła mnie pozytywnie nie było z nią żadnego problemu. Jedyny minus jaki skłonił mnie do zmiany to niestety mała pakownosc jadąc w dalsza trasę z dzieckiem (potrzebny wózek) ciężko było coś więcej...
~jsz
Sedan 2.4 i 140KM 103kW
Samochód przyjazny kierowcy. Sylwetka do dziś może się podobać. Jest elegancki i nie rzuca się w oczy. Wewnątrz jest miło i przyjemnie. Wygodne fotele i możliwość zajęcia wygodnego miejsca za kierownicą zachęca do miłego spędzenia czasu podczas podróży tym samochodem. Ogólnie, jeśli ktoś nie potrzebuje duże go samochodu a chciałby mieć małego eleganckiego sedana to polecam ten pojazd.
3,4
~Mariusz
Sedan 2.4 i 140KM 103kW
to moje trzecie volvo, poprzednie to dwie 850-tki z róznymi silnikami, uważam,ze nie powinno sie kupować samochodu w pierwszym roku wprowadzenia na rynek, nie jestem, zadowolony z tego samochodujestem zaskoczony ilością usterek!!!ostatnio zostałem zaproszony przez servis volvo na wymiane jakiegos czujnika, akcja ogólnopolska!!!i
~gmartinus
Sedan 2.4 i 140KM 103kW
Auto dziewiecio letnie, wiec plastyki nieco czeszcza. Prowadzi sie bardzo dobrze i plynnie. Minus to trudnosci z dopasowaniem komfortowej pozycji fotela, pomimo mozliwosci wszelakiej regulacji.
~Damian
Sedan 2.4 i 140KM 103kW
Co prawda w mieście dużo pali, ale autko jest w sam raz na długie trasy, noga z gazu i na tempomacie ok. 7-7.5 litra :), szybko się nagrzewa komfort jazdy idealny. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,7
~Krzysiek
Sedan 2.4 i 140KM 103kW
Jak na taką pojemność nie ma rewelacji, jednak silnik wydaje przyjemne odgłosy i aż się chce go trochę przycisnąć. (Silnik)