Ocena kierowcy - Volvo S60 I

Megapixelus, 10 lat temu
Silnik 2.3 T5 20V 250KM 184kW
Rok produkcji 2003
Volvo S60 I 2.3 T5 20V 250KM 184kW 2000-2005 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny : silniczek wycieraczki reflektora
Całkiem dobre auto dla rodziców z małym dzieckiem lub kogoś kto nie planuje często wozić pasażerów z tyłu. Najlepiej też nie mieszkać w wielkim mieście(średnica zawracania)...a najlepiej nie w Polsce ze względu na drogi jak ser szwajcarski. Odnośnie spalania: nie mieszkam w PL i wiem, że nie da się tego porównać, bo nie zmieniając stylu jazdy na urlopie łapię +1L do spalania. Kij wie czy to te drogi czy paliwa takie kiepskie. PS:tankuję tylko 98. Auto posiada zestaw BSR stage 3.
Ładnie brzmi, nie za głośny i bardzo elastyczny. Jak na generowaną moc, zaskakuje apetytem na paliwo. To silnik zadecydował o zakupie tego modelu. Ostatnie prawdziwe T5 na grubych tulejach i fabrycznie pancerne korby...to to co tygryski kochają najbardziej. Śmigam na doładowaniu 1,3bar(seryjne ok 0,7) @ 320KM i jest bajka.
Tylko dobra, nie za bardzo nadaje się do sportowej jazdy a auto z takim silnikiem powinno mieć więcej takiej aspiracji. Nie mam z nią żadnych problemów, ale short shifter aftermarketowy by był fajną opcją.
Można się przyczepić do zawracania. Manewry na ciasnych parkingach nie polecane dla kobiet(bez urazy znam tylko kilka które dobrze prowadzą) nerwusów i początkujących kierowców. Mam amienione zawieszenie na koni sport i springi HR -40mm to troszkę sztywniej jest bo fabrycznie jest poprawnie ale zbyt uniwersalnie. Wolę a'la sport kosztem komfortu.
Jestem wysoki i jest ok. Żona mniej zadowolona z wysokiej maski.
wszystko na miejscu.
zawsze jest super, auto posiada system automatycznego wietrzenia nawet jeśli jest zamknięte.Wyłącza się dopiero, jeśli aku miałby mieć za mało prądu do odpalenia. Zimą szybko zaczyna grzać a latem dobrze chłodzi...jest jak być powinno. Może jedynie przydały by się fotele z pół skóry, ja mam całe skórzane i jest to lepsza opcja tylko przy czyszczeniu.
Z przodu jest bardzo dobrze, z tyłu miejsca na ngi mało. Jeśli za kierownicą rosła osoba (187 i więcej) to z tyłu już miejsce raczej dla dziecka.
bardzo dobre
myślałem, że będzie drożej :D
Dobra jakość ale i cena nie była okazyjna. Dziwne, że auto posiada dobry sprzęt grający, fabryczny wzmacniacz i głośniki ...a do tego dodali w aucie z 2003r CD+kaseta? ale i tak tylko CD słucham a jakość dźwięku wynagradza wszystko
silniczek wycieraczek reflektora, bateria w syrence alarmowej(nowa syrenka ok 1000pln w aso)
jak na razie brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.3 T5 20V 250KM 184kW [l/100km]