Ocena kierowcy - Volvo S60 I

VoLvO, 10 lat temu
Silnik 2.4 20V 140KM 103kW
Rok produkcji 2001
Volvo S60 I 2.4 20V 140KM 103kW 2000-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : duza pojemnosc mała moc ale dużo jadu :) i jeszcze raz piekna linia nadwozia !!!!
Układ hamulcowy : bicie na kierownicy przy hamowaniu nowe czesci i dalej to samo
Przeniesienie napędu : skrzynia mowi papa przy 180 tys
Zawieszenie : dziwne zwiastujące nadejscie szatana odgłosy
Jak tylko zobaczyłem to autko od razu mi sie spodobało powiedziałem sobie ze kupie sobie kiedys taki i po 10 latach kupiłem :D piekna sylwetka... W moich rekach było niecały rok sprzedałem 2 dni temu bałem się nim jezdzić :D ale to raczej wina mojego egzemplarza :) nie kupił bym drugi raz ale tylko dlatego ze juz go miałem pora na cos nowego chociać do marki napewno wróce:)
Silnik super pozytywne zaskoczenie pomimo małej mocy w stosunku do pojemnosci naprawde sprawia przyjemność z jazdy ciągnie juz od spodu i ładnie mruczy
skrzynia pasuje do silnika chociaż jak dla mnie mało precyzyjna
tu już gorzej spodziewałem się czegoś lepszego jakos bez wyrazu strasznie miękko naprawde mogło by być lepiej
tragedia! masakryczne martwe pole szerokie słupki zasłaniają wszystko pare razy bym się zdziwił! Szyba z tyłu tylko wpuszcza słońce ciężko zaparkować ale kwestia wprawy
Volvo. :) doskonałe materiały nie mam skóry bo nie chciałem, czasem coś skrzypnie no ale autko nowe nie jest :P
Wszystko gra i buczy dodatkowy + za nawiewy dla pasażerów w tylnych słupkach
z prozodu luxus ale z tyłu - mało miejsca w passacie b5 jest o wiele lepiej jak na takie duze auto mogło by byc lepiej, za to bagażnik powala pojemnością!
Volvo.
Poprzedniemu właścicielowi palił 12l w miescie troche sie bałem ale tu zdziwienie mi wyszło 9/miasto 7/trasa wszystko zalezy ko jak jezdzi :)
dość wysokie ceny zazadbany egzemplarz trzeba dać troche pieniedzy a konkurencja jest dosc ciekawa w konkurencyjnej cenie
I tu jestem wielce zawiedziony i rozczarowany! -central zamek w tylnich drzwiach raz sie zamyka raz nie zależy jaki ma dzień, -ja się pytam po jaką cholere koś wsadził w tylne lampy łącznie 14 żarówek !! non stop cos sie pali... -w zimie wywaliło mi przez zbiorniczek wyrównawczy płyn od wspomagania wymieniłem na nowy i wywaliło znowu... -w ogóle chyba szatan sie tym autem interesuje
tu też nie lepiej... -problemy ze skrzynią głośno pracuje lubi zgrzytnąć zauważyłem tez ze zaczą z niej wyciekać olej... -dziwne stuki w zawieszeniu na przeglądach wszystko gra nikt nic nie moze znaleźć a czasem mam wrażenie ze wahacz mi odleci -szarpie kierownicą przy hamowaniu przy wiekszej predkosci nowe tarcze nowe klocki opony wyważone i nic dalej to samo - rozrusznik raz zakreci raz nie kabelek nie styka - uszczelka pod kolektorem pusciła - pompa od wspomagania lubi czasem sie odezwać... i wiele innych auto mialo 180 tys udokumentowane w stanie wizualnym tez wszystko sie zgadzało ale nie wiem jestem wielce zawiedziony ale to chyba trefny egzemplarz mojego volvo...

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.4 20V 140KM 103kW [l/100km]

7,8