Ocena kierowcy - Volvo S60 I

Paweł T5, 17 lat temu
Silnik 2.4 20V 210KM 154kW
Rok produkcji 2002
Volvo S60 I 2.4 20V 210KM 154kW 2002-2010 - Oceń swoje auto
super samochód, wygłąda w miare skromnie, ale i ciekawie, nie jest nudny przez 4 lata nadal sprawia mi przyjemność, a każda jazda nim to dla mnie przyjemność. Spokojnie wygląda a mimo to ma swoje ukryte mocne strony, jak śietny silnik i doskonała jakość użytych materiałów.
!!!Po prostu potęga!!! Wygląda na rodzinny samochód a może zawstydzic nie jedno coupe na trasie.
manual 5 biegów, ale przy motorze T5 brakuje 6 biegu
nie ma zastrzezen, ale przy sportowych osiągach jest troche za mało wytrzymały
czego sie nie robi dla bezpieczeństwa-za bardzo pancerna karoseria jest mocna ale widać w niej za mało
jest wszystko na swoim miejscu przy miłym wnetrzu, jest przyjemnie w porównaniu z niemieckimi konkurentami
dwuobiegowa klima i nawiem dziala ekpresowo bez żadnych problemów
z przodu ok, z tyłu dla nóg też ale nad głową za mało miejsca, przez skosne słupki.
mój ma moc 250 km i nie słysze go w ogóle jak narazie.Turbosprężarki tez nie da sie usłyszec, a silnik pracuje harmonijnie.
W mieście nie jest dobrze ale patrząc na inne wozy z taka mocą palą więcej.
Po prostu szkoda, że jest taki drogi i nie każdy może się cieszyć takim komfortowym autem. Przeglądy też są drogie, ale coś za coś. Mimo to czuje sentyment do tej marki i gdybym miał kupic kolejne auto byłoby to właśnie volvo.
Mnie jeszcze nie zawiódł ani razu, dziwią mnie komentarze użytkowników tego modelu.Mam go od nowści 4 lata i nie zamierzam sprzedać bo po prostu ma to co od samochodu wymagam.
nic mi sie nie zepsuło, poza wymianą częsci, które się zużyły przez wyeksploatowanie np.klocki hamulcowe, amortyzatory tylne.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.4 20V 210KM 154kW [l/100km]

Dziennik kosztów dla Volvo S60 I 2.4 20V 210KM 154kW