Ocena kierowcy - Volvo S60 I

Rok produkcji 2002
Volvo S60 I 2.4 AWD 200KM 147kW 2001-2010 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Układ elektryczny
w przeszłości popełniłem pomyłkę kupując volvo i teraz to samo miałem nadzieję że coś się zmieniło ale nie Szwedzi niech dalej pasą barany a produkcję samochodów zostawią Niemcom i Włochom
200 km napęd na 4 koła a samochód rusza w dystyngowany sposób jak gdyby wiózł Elżbietę II kiepsko nie tego się spodziewałem po tak renomowanej marce jak Volvo
automat gear tronic to .... brak mi słów jak działa to ok a jak sie sp.... to trzeba mieć specjalną lokatę na koncie na naprawe
jeździłem foresterem tam to było 4x4 i było to czuć na każdym kroku 4x4 w Volvo to dla emeryta przygłuchego przy-ślepego itp
na wprost ok. na boki ok ale prawo i lewo skos zasłania przedni słupek o widoczności do tyłu nie wspomnę nie wiem może Szwedzi nie patrzą do tyłu
samochód dla podstarzałego pana podróżującego z dyplomatką i butlą wody po goleniu mam 180 wzrostu wsiadanie i wysiadanie - gimnastyka umieszczenie dzieciaka w foteliku z tyłu niewykonalne bez łyżki do but.. samochodów. kiepsko kiepsko kiepsko
może byc
kierowcy jak już sie uda wbić na fotel to ok faktycznie wszystko obok trzyma go na miejscu w fotelu ciasno ciasno ciasno pasażerowie z tyłu to tylko dzieci dorośli zagryzą właściciela jak wyjdą i uda się im rozprostować nogi
cicho to fakt
generalnie samochód bez sensu nic nie rekompensuje paliwożerności. ani osiągi ani reprezentacyjność ani uroda nic.
przygodę z motoryzacją zacząłem od malucha 30 lat temu i nawet on był niej grymaśny wiecznie coś boli wiecznie coś stuka wiecznie coś wymaga naprawy auto dla fanatyków. kiedyś miałem 740 i też była grymaśna porażka fiaty których też miałem kilka były bardziej niezawodne
w szwedzkim języku nie ma słowa niezawodność albo Szwedzi nie wiedzą co to takiego jak pisałem wyżej miałem dwa fiaty bravo i jednego nowej generacji i były bardziej niezawodne niż to volvo. stare volvo które miałem 15 lat temu też wiecznie na coś narzekało nie wiem na czym volvo zbudowało swoją markę miałem 4 Lancie 3 BMW 745 i to jest klasa sama w sobie a volvo? brak mi słów

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.4 AWD 200KM 147kW [l/100km]

19,3