Ocena kierowcy - Volvo S60 I

Tomek, 8 lat temu
Silnik 2.5T i 20V 210KM 154kW
Rok produkcji 2003
Volvo S60 I 2.5T i 20V 210KM 154kW 2002-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : mocny silnek i dobre audio.
Nie wiem czemu to auto jest zaliczane do klasy premium jezeli klos sie przesiadzie z bmw ,audi mercedesa ,lexusa,jaguara itp bedzie zawiedziony tak jak ja,jakis plastików przecietna trzeszczy w srodku,zawieszenie miekkie auto nie lubi zakretów,promien skretu w miescie utrudnia zycie głosno w srodku słychac silnik i głosno pracujace zawieszenie.plus za audio ,wygodne fotele i mocny silnik.Podkresle ze miałem bardzo ładny egzemplarz z pelnym wyposazeniem sprowadzony ze szwajcari .
Mocny silnik pieknie brzmi dla mnie jedyny plus tego auta
Manualna skrzynia przecietna ,mało precyzyjna czasami haczy.
Zawieszenie głosne i duzo za miekkie jak na ta moc buja sie jak by prowadzic kuter rybacki z silnikiem odrzutowym ,srednica zawracania tragedia jak w tankowcu.hamulce kiepske
Plus w dziedzinie komfortu dostaja fotele sa naprawde wygodne ogolnie auto strasznie słabo wyciszone słychac silnik szum wiatru i zawieszenie plus za nagłosnienie gra super.
Tu nie mam zastrzezeń wszystko pod reka ,mozliwosci regulacji widocznosc ok
Ogrzewanie działa w zime bardzo sprawnie szybko auto sie nagrzewa klima spokojnie wyrabia
Z tyłu mało miejsca na nogi i dla wyzszych pasazerów na głowe
Tragedia przy 140km/h juz nie mozna spokojnie rozmawiac ,nie wiem dlaczego volvo zalicza sie do klasy premium z takim wyciszeniem i hałasujacym zawieszeniem wyciszenie jest takie jak w fordzie mondeo z 95r silnikiem 2 litry ktorym mialem okazje kiedys jechać.
Jak na ta moc ok ile wlejesz tyle wypije.
Jakosc materiałow przecietna deska rozdzielcza trzeszczy w bmw czy audi to nie do pomyslenia nawet w 10 lat starszych samochodach.
modul haldex ogarniał to tylko servis 1500zl za regeneracje.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5T i 20V 210KM 154kW [l/100km]

11,3