Ocena kierowcy - Volvo S60 I

Silnik 2.4 D5 163KM 120kW
Rok produkcji 2003
Volvo S60 I 2.4 D5 163KM 120kW 2000-2007 - Oceń swoje auto
Silnik : Super piękne brzmienie R5 oraz elastyczność pracy i przyspieszenia
Układ elektryczny : Żyjący swoim.zyciem zegar pokazujący godzinę, oraz niedziałające podgrzewanie siedzen
Bardzo dobre auto użytkuje prawie 3 lata i jestem zaskoczony jego mała awaryjnościa, super na dlugich trasach bardzo wygodny niemeczący jazda, ponad czasowy wygląd jeśli chodzi czas produkcji. Największy koszt to wymiana połosi prawej koszt dość niewielki bo ok 750 zł to nie dużo.
Bardzo dobra jednostka, dynamiczna dobre przyspieszenie 163 km, nie miałem z nią problemów nawet podczas 20 stopniowych mrozów, olej zmieniam co 10 tyś. km i zero problemow
Manual dziala dobrze biegi wchodza plynnie bez zgrzytow i oporow wymieniłem olej po zakupie i zero problemów, wymieniłem uszczelniacz na pół osi i teraz zero ubytków oraz wycieków, automaty juz wieksze zmartwienie ale jak dbasz tak masz
Dla mnie super dobrze trzyma się drogi, na łukach też nie ma tragedii ale nie czujmy się Hołowczycem wszystko w granicach rozsądku, proste zawieszenie możliwość wymiany poszczególnych tuleii oraz poszczególnych elementów niskim.kosztem nie to co niemiecki wieswagen, byy myy wyy, czy ałdi gdzie zawieszenie kosztuje wuuur pieniedzy a miałem wszystkie vaginiarze z lat produkcji 95-2005 i za żadne skarby nie kupię przereklamowanych zajezdzonych bez wiarygodnego przebiegu szrotow
Do dziś przykuwa moja uwagę i do dziś mi się podoba, karoseria prawie nie rdzewieje dobre zabezpieczenie antykorozyjne. Mój ma kilka purchelkow ale była przycierka, ale reszta ok nie to co wieswagen czy byy myy wyy polka premium a ruda panoszy się jak choroba weneryczne w tureckim haremie
Dla.mnie super
Dobre wykończenie wnętrza nie skrzypi nie wybiera się tapicerka dla mnie super
Grzeje dobrze ale rozgrzewa się już dłużej niż benzyniak
Fotele wygodne ale mogło by być trochę więcej mniejsca
Super nie słychać bardzo wiatru lub silnika podczas szybkiej jazdy
Wiadomo że to volvo czyli tanio.nie zawsze będzie ale nie ma tragedii auto z 2003 roku tak jak moje i jeśli nie jest zajechane i serwuje się to na bieżąco
Dobre egzemplarze są w cenie do dziś ale jeśli chce się kupić chrupka to za piataka można czasem trafić fajną sztukę do niedużego remontu
Mało awaryjny, elektryka czasem lubi strzelić focha ale nigdy nie zawiodła do tego stanu aby auto nie dojechalo
Na chwilę obecną nie miałem.wiekszej awarii prócz pół osi

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 D5 163KM 120kW [l/100km]

7,7