Ocena kierowcy - Volvo S60 I

Silnik 2.4 TD DPF 126KM 93kW
Rok produkcji 2007
Okres użytkowania: 5 lat
Volvo S60 I 2.4 TD DPF 126KM 93kW 2000-2010 - Oceń swoje auto
Inne : koncepcja tego samochodu jest genialna, to auto zaprojektowane i wykonane jest dla kierowcy-właściciela a nie dla ASO - widziałem szwedzki poradnik który pokazuje jak to auto naprawić samemu na trawniku :))) bo tak będzie szybciej niż dojechać do najbliższego ASO :)))
Jest to najbardziej zrównoważone auto jakie posiadałem, nie ma lepszych lub gorszych elementów. Mój zestaw 126KM i 5 biegów jest niezniszczalny.
Doskonały, niepotrzebnie zastosowali klapki w dolocie - tzw.SWIRL. Latem nie da się go przegrzać - zimą działa na szczęście "webasto"
Tylko 5 biegowa ale odczuwam to tylko powyżej 3 tyś obrotów to chyba około 150km/h
łatwo wybija się dolne sworznie wahacza a i tak mam wersję ze wzmocnionym zawieszeniem czyli wahacze te same co w XC90
ok
mało schowków
zimno lub ciepło jak kto lubi - zimą niezbędne "webasto"
z przodu cudownie z tyłu mało miejsca na nogi
tylko wymianę swirla i dwumasy (przy 250tyśkm) zleciłem ASO (z dużymi upustami ze względu na wiek auta) sporo dobrych części poza ASO
przed Volvo średnio jednym autem jeździłem 100-120tyś km, teraz mam już 265tyśkm i nie myślę o wymianie.
przyrdzewiał ręczny i działa nierówno, czasami nie stykają żarówki w tylnych lampach i przy zamknięciu bagażnika nagle jedna żarówka nie świeci - i trzeba zamknąć go jeszcze raz:)
brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 TD DPF 126KM 93kW [l/100km]