Lista ocen Volvo S60 III Sedan (10) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Sedan 2.0 T4 190KM 140kW
sporo miejsca z tyłu i z przodu. Fotele są fenomenalne, zakres regulacji bardzo szeroki, nie przeszkadza brak regulacji zagłówków. Niestety moja wersja nie posiada elektrycznego rozkładania foteli z tyłu, trzeba się męczyć z plastikową zapadką w bagażniku jeżeli chce się przewieźć dłuższe przedmioty... ech, przy takiej cenie auto powinien być to już standard.
~F
Sedan 2.0 T5 250KM 184kW
Przestrzeń jest największym zaskoczeniem. 4 osoby podróżują komfortowo. Wygodnie montuje się fotelik dla dziecka. Auto daje poczucie przestrzeni na boki. Wszyscy pasażerowie doceniają wygodę tylniej kanapy. Samochód jest większy niż się wydaje. Jest zdecydowanie większy niż bmw serii 3.
~Tomasz Wojciechowski
Sedan 2.0 B4 Mild Hybrid 211KM 155kW
Wygodne i komfortowe auto, można precyzyjnie ustawić fotele z przodu, sporo miejsca na nogi z przodu i z tyłu, z tyłu i z przodu ogrzewane fotele. Spory bagażnik o regularnym kształcie.
~Krzysiek
Sedan 2.0 T4 190KM 140kW
Z przodu sporo miejsca, z tyłu też nie najgorzej, choć kanapa została zamontowana bardzo nisko i osoby tam siedzące narzekają na brak podparcia ud.
~Dukiel
Sedan 2.0 T4 190KM 140kW
Chyba najwiecej miejsca w klasie. I z przodu i z tylu a jeździłem kilkoma. To również zadecydowało o zakupie.
~Piotr
Sedan 2.0 T4 190KM 140kW
Na brak miejsca myślę ze nikt nie moze w tym aucie narzekać ( chyba ze jedziemy w 3osb na tylnej kanapie )
~SIX-TY
Sedan 2.0 T4 190KM 140kW
Z przodu i z tyłu w kabinie sporo miejsca - osoby o wzroście ok. 180 cm - bez problemu mają komfort.
~Dancio
Sedan 2.0 B4 Mild Hybrid 211KM 155kW
Na moje potrzeby optymalna. To już jest kwestia indywidualna.
~REDO
Sedan 2.0 T6 310KM 228kW
Środek zachwyca, minus za bagażnik.
~Marcin
Wystarczająco nawet dla dużych