Lista ocen Volvo S60 III Sedan (11) - Silnik

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Sedan 2.0 T4 190KM 140kW
Silnik po zmianie mapy (Polestar) ma wystarczającą ilość mocy i momentu do sprawnego napędzania samochodu i zarzucić mu można - przynajmniej jak na razie wyłącznie nieprzyjemny dźwięk. Spalanie też powinno być niższe, gdyż mój poprzedni samochód, który miał pośredni wtrysk, więcej mocy z takiej samej pojemności przy ostrzejszym traktowaniu palił mniej.
~SIX-TY
Sedan 2.0 T4 190KM 140kW
Sposób pracy silnika to plus tego auta. Potrzebuje nieco większych obrotów aby przyspieszenie było bardziej efektywne. Warto zainwestować w oprogramowanie Polestar przy wersji 190KM - poprawa osiągów vs. mniejsze zużycie paliwa w porównaniu do wersji 250KM.
~Dancio
Sedan 2.0 B4 Mild Hybrid 211KM 155kW
Silnik B4 to optymalne rozwiązanie do tego samochodu. Elastyczny i cichy. Podczas ruszania praktycznie niesłyszalny, zapewne ma na to wpływ połączenie z silniczkiem elektrycznym wspomagającym ruszanie.
~Maciek
Sedan 2.0 T4 190KM 140kW
byłoby 5 gwiazdek, gdyby nie to spalanie... auto potrafi spalić w krakowskich korkach nawet 13 litrów... to jest dużo za dużo ja na dwulitrowy silnik. Nie jest to tylko moja opinia...
~REDO
Sedan 2.0 T6 310KM 228kW
Nieźle brzmi jak na 4 cylindy. Poprzendio mialem T5 2. 5 litra więc na pewni było lepiej, ale dramatu nie ma. Dynamina na dobrym poziomie.
~F
Sedan 2.0 T5 250KM 184kW
Silnik o odpowiedniej mocy do bezpiecznej jazdy. Spalanie zaskoczyło mnie pozytywnie. Układ wydechowy mógłby być troszkę głośniejszy, ale kto co lubi.
~Tomasz Wojciechowski
Sedan 2.0 B4 Mild Hybrid 211KM 155kW
Trochę wolno się zbiera po dodaniu gazu na niskich obrotach. Oszczędny na trasach, w ruchu miejskim większe zużycie.
~Dukiel
Sedan 2.0 T4 190KM 140kW
Mnie wystarczy 190 km plus ok 20km polestar. Dynamiczny. Szczegolnie z polestarem.
~Marcin
Sedan 2.0 T4 190KM 140kW
Bez zastrzeżeń. Dynamiczny i niezawodny.
~R
Sedan 2.0 T4 190KM 140kW
Pali podobnie co T5, a jednak moc mniejsza.
Volvo S60 III Sedan