Ocena kierowcy - Volvo S80 II Sedan

mm, 14 lat temu
Silnik 2.4 D5 185KM 136kW
Rok produkcji 2006
Volvo S80 II Sedan 2.4 D5 185KM 136kW 2006-2013 - Oceń swoje auto
Jezeli chodzi o silnik , to jest rewelacyjny , ciagnie od samego dolu!Jest badzo cichy i oszczedny!
Tym razem volvo sie i tutaj popisalo , automatyczna skrzynia 6-biegowo , przelancza biegi bardzo szybko i plynnie!
Auto trzyma sie drogi bardzo dobrze ,ale zawierzenie jest pol twarde pol miekkie , ale jest komfortowe
Duze slupki ,ale mi to nie przeszkadza w niczym , a jezeli chodzi o parkawanie to sa czujniki parkowania.
Wszystko pod reka ,i ta szewdzka prostota , a nie jak w BMW czy audi wszystko skaplikowane.
Szybko sie nagrzewa i szybko sie chlodzi
Miejsca jest wystarczajaco ,a nawet bardzo duzo ,moze z tylu troszke mniej!Poprzednia wersja miala wiecej miejsca z tylu!
Auto jest bardzo ciche , silnika prawie fcale nie slychac ,a jak sie gwaltownie przyspiesza to jest bardzo przyjemne sportowe brzmienie silnika!
Tutaj kazdy roznie pisze o swoim aucie!Wszystko zalezy od stylu jazdy , moje volvo przy mieszanej jezdzie , 600 km trasa predkosc ok.120-150 km/h i miasta ok. 360 km spalilo mi caly zbiornik paliwa ok. 65L/ON czyli srednie spalanie wychodzi ok.6,7 L/100km ,a samo miasto trzeba liczyc , tak jak mi pokazuje komputer 8,2 litra a wiec nie jest to wcale duzo ,ale tak jak wczesniej napisalem to wszystko zalezy od stylu jazdy!
narazie nic sie nie dzieje

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 D5 185KM 136kW [l/100km]

7,2