Ocena kierowcy - Volvo S90 II Sedan

Rok produkcji 2017
Volvo S90 II Sedan 2.0 T5 254KM 187kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Inne : Całokształt
Inne : brak
Jest OK. Jeśli chcesz poruszać się solidnym wozem to marka Volvo to dobry wybór. Nie jest to BMW, ani Audi, czy Mercedes jak również pozostałe Japońskie luksusowe marki, ale Volvo. Fantastyczny pojazd do podróżowania w miłej atmosferze, w warunkach komfortowych a do tego z jakim polotem i piękna linią, tak na zewnątrz jak i wewnątrz. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem i nie dziwię się, że sprzedaż rośnie błyskawicznie całej gamy Volvo. Auto do pracy, opery czy filharmonii. A do tego nie jest niemieckie, a to bardzo poważna zaleta. Polecam, jestem zauroczony, że można zrobić coś co wiezie i zarazem jest naprawdę miłe dla oka.
Wrażenia adekwatne do mocy, w porządku. Prosić o zwiększenie prędkości nie trzeba. Prędkość podróżna 160-170 km/h, choć można też 230 km/h.
W porządku, płynnie, sprawnie i bez szarpania.
Trzyma się na zakrętach, jest OK.
Piękna i wyjątkowa a do tego rzadko spotykana.
Jak na taką gablotę to jest OK. Szyba mała z tyłu, słupki A szerokie, ale takie mamy czasy mili Państwo, że to się podoba. Lusterka natomiast ogromne.
Panel dotykowy Volvo jest duży i wygodny a interface czytelny i zrozumiały, do tego można obsługiwać nawet w rękawiczkach z dużymi palcami. Klawisze tradycyjne są naprawdę niepotrzebne.
Chłodzenie ok, wydajne, bez przeciągów i hałasu, ogrzewanie sprawdzę jak przyjdzie zima.
Jest ok. i 5 m na zewnątrz zapewnia wystarczającą ilość miejsce wewnątrz.
Zawsze może być lepiej, ale w porównaniu do konkurencji jest to ten sam poziom. Sprawdziłem najnowsze BMW, Audi i Infiniti.
Do zaakceptowania, spalanie różne, w zależności od kąta wychylenia, ale jest ok i jestem rzadko wyprzedzany. Obsługa naprawdę nie jest droga.
Nie ma innego auta na rynku z takim wynikiem, bezkonkurencyjny model.
Brak
Brak