Ocena kierowcy - Volvo V40 I

Rok produkcji 1998
Volvo V40 I 1.9 TD 90KM 66kW 1995-1999 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : sworznie gumki stabilizatora
Układ elektryczny : żarówki kokpitu
auto mam juz 2 lata zrobilem jakies 60 tys bardzo dobrze mi sie nim jeździ nigdy mnie nie zawiodło jednak troszke dla mnie za małe ale w tej klasie cieżko o wieksze fajne wyposażenie u mnie brakuje tylko komputera pokazujacego spalanie itp. no i grzanych siedzeń
no rakieta to nie jest do 2 tys ciezko mu sie zebrac puzniej jakos idzie powyzej 150 glośno w środku
ok szybko wybijają sie tulejki wybieraka co 40 tys koszt ok 50 zł plus wymiana
jest ok chociaz mieko w szybkich zakrętach podsterowny
dobra jak to w kombi do tylu słabo lepiej na lusterka
czytelnie brak zbędnych przycisków
szybko się nagrzewa wersja z klimatronkiem szybko odparowuje fajnie rozwiazane automatyczne odparowanie przedniej szyby przy pomocy klimy
jak dla mnie miejsca malo 190cm w pięć osób raczej ciasno bagażnik ok dużo sie mieści
odgłosy z zewnątrz nie dochodzą silnik słychac przynajmniej diesla zawsze
nie jest źle jak na tdi 8 w mieście to sporo przeglady w aso pewnie drogo ma zaufanego specjalistę i nie korzystam z oryginałów bo sa dla mnie za drogie i przez dwa lata dołozylem jakies 3,500 zł + alu i opony
podejrzewam ze za te pieniadze cięzko kupic auto tak wyposażone i w sumie niezawodne. Jak najbardziej adekwatna
drobiazgi żarówki podświetlenia kokpitu często sie palą centralny tylne prawe dzwi otwiera z drugim razem zamek tylnej klapy nie odbija (auto ma 11 lat)
zawieszenie przednie sworznie łożyska mc.persona i sprzęgło kpl. przy 178000 a i raz zawiesił sie wtrysk paliwa wtryski po regeneracji 400zł

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TD 90KM 66kW [l/100km]

7,8