Lista ocen Volvo V40 II (112)

~kkkris
Hatchback Facelifting 2.0 T5 245KM 180kW
Jeździłem poprzednio na automatach subaru i nissana. Ten jest super. (Skrzynia biegów)
~Piotr Ł
Hatchback 1.6 T2 120KM 88kW
Mam nadzieje , że moja opinia rozwieje wątpliwości zakupu. Polecam choć pewnie istnieją lepsze propozycje. V40 ma dużo plusów choć też są minusy o których dowiadujemy się podczas eksploatacji. Jak dla mnie twarda kierownica choć dobrze wyprofilowana na dłuższe trasy odczuwa się ból ręki w chwycie i nie mowie tu 200km lecz przerzucone 1000km tak poniżej jest ok
~Acp
Hatchback 2.0 D3 150KM 110kW
Auto zdeydowanie warte uwagi. Wyglad, jakość wykonania, układ napędowy. Wysztko na duż plus. Wady: Ciasne wnętrze, zbyt czuły układ kierowniczy, słabe wyciszenie przy wiekszych prędkościach.
2,7
~Pawel
Hatchback Facelifting 2.0 D2 120KM 88kW
Nigdy więcej nie kupiłbym tego samochodu można mieć za te pieniądze coś lepszej jakości . Auto za cenę premium a jakość jak za Dacie albo i gorzej
3,2
~Lolek1333_1
Hatchback 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Z wyglądu piękne auto które całkiem nieźle się prowadzi oraz przyśpiesza. Niestety ceny części awaryjność auta drogi serwis nie zachęcają mnie do ponownego kupna auta tej marki. Byle jaka część musi być dedykowana dla danego pojazdu / roku/ a nawet wyposażenia ... a ceny z kosmosu...
2,4
~emigrant
Cross Country D2 115KM 85kW
Najgorsze auto jakie kiedykolwiek miałem. Chciałbym wszystkich przestrzec przynajmniej przed niektórymi wersjami. Auto kupione przy przebiegu 190tys z 2013r. po pół roku wydmuchało uszczelke pod głowica , mysłe sobie to nie tragedia, mieszkam w UK, odwiedziłęm 2 warszaty angielskie zaden nie chciał sie tego podjąc, dopiero 3 przycisniety powiedział dlaczego. Silniki do volvo w latach 2011-2015 były montowane od firmy PSA( PEUGEOT,...
~Rafał
Hatchback Facelifting 2.0 D3 150KM 110kW
Cichy silnik o typowej dla czterocylindrowego barwie dźwięku. Moc i moment obrotowy rozwija harmonijne. Spalanie akceptowalne jak na auto kompaktowe ważące 1500 kg. (Silnik)
~Kris.
Hatchback 2.0 D2 DRIVE-E 120KM 88kW
Auto świetnie się prowadzi - bardzo dobre zawieszenie, spasowanie wewnątrz bardzo dobre - nic nie trzeszczy, silnik dość dynamiczny i bardzo oszczędny, wyciszenie jak na Diesla ok.
~dgraf
Hatchback 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Bardzo szybkie i nieźle wyciszone autko. ma swoje minusy, ale w każdym aucie jakieś znajdziemy. Koszty serwisowe na średnim poziomie. Spalanie 5-5,2l średnio (koło komina i autostrada około 140-170km/h; powiedzmy że 50/50). Przy prędkości do około 120 spalanie w granicach 4l. Kultura pracy silnika jak to diesel. Na postoju i przy gwałtownym przyśpieszaniu trochę go słychać, ale porównując to do większości aut to jest błoga cisza. Swobodnie...
~ELkondzio
Hatchback Facelifting 2.0 D3 150KM 110kW
Auto prezentuje się świetnie pod względem wyglądu (zwłaszcza z LEDowymi światłami z przodu), ergonomii i ekonomii jazdy. Jego urok szczególnie ujawnia się wieczorem, kiedy automatycznie włącza się podświetlenie w kabinie. Jedynymi minusami są skrętność kół i wyciszenie, jednakże można mu to wybaczyć.