Ocena kierowcy - Volvo V60 II Kombi

Robert, 4 lata temu
Silnik 2.0 T5 250KM 184kW
Rok produkcji 2019
Volvo V60 II  Kombi 2.0 T5 250KM 184kW 2019-2020 - Oceń swoje auto
Inne : pakiet light - jazda nocą i aktywne światła to mistrzostwo ( opcja automatyczna podczas jazdy nocą to rewelacja nad rewelacje ). Nie wyobrażam sobie braku tej opcji wyposażenia , kto raz z tymi światłami pojeździł wie o co chodzi!!!!!
Inne : bardzo dobra jakość użytych materiałów
Decydując sie na volvo otrzymałem do jazdy testowej v60 z silnikiem diesla D4 na weekend 8 stopniowy automat. Średnie spalanie po Wrocławiu i okolicach wyszło mi na poziomie 8,9 L/100. Poprosiłem o auto z silnikiem D3 ( nawet nie ma co porównywać - to auto z tym silnikiem nie jest demonem prędkości szczerze odradzam. Po kilku dniach otrzymałem v60 z silnikiem T5 r- design i w tym aucie się zakochałem... Spalanie nieco więcej od D4 na poziomie 9-10L/100 co i tak jest super wynikiem w odniesieniu do diesla D4 a radość z jazdy niesamowita. Tak się zaczęła moja przygoda z volvo!
Idealnie przyspieszenie i dynamika. Auto daje przyjemność prowadzenia i komfort wyprzedzania czy przyspieszania.Jednym słowem mogę powiedzieć że T5 to jest idealny wybór.
Automat to podstawa. Nie wyobrażam sobie w tym aucie wachlować biegami. To auto daje radość z jazdy
R - design ma sportowe zawieszenie - jest jak przyklejone do drogi. Rewelacyjnie zachowuje się w zakrętach. W odniesieniu do zwykłej wersji naprawdę wielka przewaga
solidnie wykonane, w mojej ocenie otwierając np drzwi odczuwa się że nie są to drzwi wydmuszki. Auto daje poczucie bezpieczeństwa
widoczność w tylnej szybie słaba jednak kamera się przydaje. Jeśli chodzi o przód to zderzak jest dość nisko czujniki parkowania i kamera przód to podstawa przy parkowaniu jeśli nie chcemy uszkodzić przedniego zderzaka. Fajne duże lusterka boczne. Polecam super ale to super pakiet light - jazda nocą i aktywne światła to mistrzostwo ( opcja automatyczna podczas jazdy nocą to rewelacja nad rewelacje ). Nie wyobrażam sobie braku tej opcji wyposażenia , kto raz z tymi światłami pojeździł wie o co chodzi!!!!!
bark uwag jest ok
brak uwag jest ok
tu rewelacja auto jest naprawdę wygodne, wielkość bagażnika jest super
brak uwag jest ok
przegląd cenowo tak jak w innych markach. Spalanie akceptowalne, wręcz bardzo dobre jak na silnik o mocy 250 KM
bardzo dobry. Auto wykonane solidnie z dobrych materiałów. Nie należny do najtańszych ale biorąc pod uwagę pakiety wyposażenia dodatkowego jest warte tych pieniędzy.
na chwile obecna brak awarii
brak awarii

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 T5 250KM 184kW [l/100km]