Oceny Volvo V60 II Kombi

Najnowsze oceny Volvo V60 II Kombi

~Robert
Kombi 2.0 T5 250KM 184kW
Volvo V60 II
Decydując sie na volvo otrzymałem do jazdy testowej v60 z silnikiem diesla D4 na weekend 8 stopniowy automat. Średnie spalanie po Wrocławiu i okolicach wyszło mi na poziomie 8,9 L/100. Poprosiłem o auto z silnikiem D3 ( nawet nie ma co porównywać - to auto z tym silnikiem nie jest demonem prędkości szczerze odradzam. Po kilku dniach otrzymałem v60 z silnikiem T5 r- design i w tym aucie się zakochałem... Spalanie nieco więcej od D4 na poziomie...
~ksk19
Kombi 2.0 T4 190KM 140kW
Volvo V60 II
Auto najlepiej opisuje "negatywna" uwaga, którą podał jeden z zagranicznych portali: "czasami chce się mieć auto, które nie jest aż tak bardzo relaksujące". Auto stworzone do długich podróży, po prostu nie chce się z niego wysiadać. Auto nie zachęca do szybkiej jazdy. Poprzednim jeździłem szybciej, a w tym nie widzę takiej potrzeby. Co jakiś czas w subtelny sposób odczuwamy obecność systemów bezpieczeństwa (np. lekki opór lub korekta na...
~Marcel
Kombi 2.0 D3 150KM 110kW
Volvo V60 II
Komfortowe auto wyposażone w bardzo fajne systemy bezpieczeństwa. Wszystko w nowym, ładnym designie, ale zarazem w formie powrotu do klasycznego kombi. Pojemny i łatwy w użytkowaniu, w dodatku ekonomiczny. Jedyne minusy, to średnio precyzyjnie działająca skrzynia biegów (w trybie comfort) i wentylacja/ogrzewanie. Reszta praktycznie same plusy.
~Wojtek
Kombi 2.0 T5 250KM 184kW
Volvo V60 II
bardzo fajne auto - bardzo dobrze wykonane, super systemy i szereg pakietów jakie koniecznie warto dokupić podczas konfiguracji auta przy zakupie. Kupując auto wybierałem po między v60 a mercedesem C lub E i szczerze muszę powiedzieć że c klasa to maleństwo i mimo bardzo bogatego wyposażenia daleko mu do volvo. E klasa wielkościowi ok ale mimo wszystko nowoczesność systemów i wykończenie także na + dla volvo. Aktualny przebieg 8000 km
~4AD
Kombi 2.0 D4 190KM 140kW
Volvo V60 II
Typowe klasyczne kombi, które niczego nie udaje. Jest pojemne, wygodne i pewnie się prowadzi.
~Ona
Kombi 2.0 D4 190KM 140kW
Volvo V60 II
Przesiadlem sie z passata o tej samej mocy, gorsze wyposazenie od highline w tej samej cenie, mniej zwawy, doplaty za kazda bzdure. Ma line asyst czego nie mial pasek
~Mateusz
Kombi 2.0 T6 310KM 228kW
Volvo V60 II
Wspaniałe auto. Po przesiadce z mazdy 6 2015 rok, odzyskałem radość z jazdy. Volvo to zupełnie inna liga pod każdym względem.
~Sebastian
Kombi 2.0 T6 310KM 228kW
Volvo V60 II
Nawet biorąc pod uwagę bardzo dużą moc to średnie spalanie nie powinno wynosić 15,1 l/100 km (Silnik)
~PMK
Kombi 2.0 T8 Twin Engine 390KM 287kW
Volvo V60 II
Hybryda ma swoje ograniczenia. Jak ktoś lubi schowki, to nie tu...... (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
Volvo V60 II  Kombi