Lista ocen Volvo V70 I (94) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~HansKloss
Kombi 2.0 20V Turbo 211KM 155kW
Wszystko działa właściwie, w trybie auto nie zauważasz, że istnieje. Zimą długi czas oczekiwania na nagrzanie silnika odbija się na wydajności ogrzewania wnętrza.
~marcingorzala
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Niestety mam awarie klimy a w lecie padł mi silnik krokowy który sterował temperaturą więc nie mogę napisać że wszystko ok. Ale to chyba przypadłość mojego egzemplarza.
~vanquish
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Dwustrefowa automatyczna klima + układ podgrzewania płynu gdy działa to w kabinie zimą szybko robi się ciepło a latem klimatyzacja nie ma problemu z wychłodzeniem wnętrza
~Staszek, Volvo V70XC 2,5 T 1998 rok automat
Kombi 2.5 20V Turbo AWD 193KM 142kW
żadnych problemów zimą, latem, nawiewy działają, ogrzewanie typowo szwedzkie, wydajne i naprawdę dobre, grzane oba fotele oraz tył to bajka
~Krzysztof 34
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Ogrzewanie w zimie daje radę, klima w lecie również. Jedyne o czego można się przyczepić to dosyć głośna praca już przy średniej mocy nadmuchu.
~Andrzej
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Klimatronik dwustrefowy i ogrzewanie działa dobrze ale czasami ma problemy z tak obszernym wnętrzem. Brak nawiewu dla pasażerów z tyłu.
~pserek@qualay.pl
Kombi 2.5 20V Turbo AWD 193KM 142kW
Dogrzewa wspaniale. Niestety w naszych warunkach dość często trzeba wymieniać filtr przeciwpyłkowy - bez tego stosunkowo szybko zaparowują szyby.
~mandol
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
fakt przednia szyba paruje ale i szybko dochodzi do siebie..nie moge tylko zrozumiec dlaczego po wlaczeniu nawiewu na szyby odpala sie od razu klimatyzacja
~Roman
Kombi 2.5 144KM 106kW
brak pomusłu na chłodzenie wnetrza na krótkich odcinkach jazy miejskiej. Gorące szyby albo przewietrzanie na przestrzał z ryzykiem "zawiania" uszu.
~Marcin Lomianki
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Klima jest ale nie dziala. Raz naprawili magnes od sprezarki dzialala tydzien i dalem sobie siana z dalszymi naprawami