Lista ocen Volvo V70 II (181)

4,1
~Marios
Kombi 2.4 Bi-Fuel 140KM 103kW
lubię pomruk tego silnika, choć czasem brakuje mu trochę mocy. Winę tu trochę ponosi nisko kaloryczny gaz CNG który jest w Holandii. ( oni go robią z odpadków) (Silnik)
~Oleksy
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Silnik bardzo oszczędny,jest to konstrukcja audi,bardzo niskie spalanie,,piękna kultura pracy przy dużych osiągach (Silnik)
~Volvino
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Niesamowicie ciągnie.Miałem V70 2.0T i jest spora różnica w przyspieszaniu.Na drugim biegu potrafi stracić przyczepność, na trzecim trzeba uważać żeby jej nie stracić na wybojach,a czwarty bieg od 40 do 160km/h bez żadnych \"ale\". (Silnik)
~mat.
Kombi 2.4 140KM 103kW
Będzie to samochód na kilka lat, zwłaszcza, że założyłem sekwencyjny wtrysk gazu, więc musi się zwrócić. W moim przypadku to ok. roku. Dalekie podróże są naprawdę komfortowe, nie chce się wysiadać nawet po 1000 km. Mógłby mniej palić, ale ten problem rozwiąże - mam nadzieję - gaz.
~davidmonic@op.pl
Kombi 2.4 140KM 103kW
posiadam automata i jestem podziwu dla pracy i wytrzymalosci lecz braku filtra oleju do wymiany(chyba ze wyjme i rozpolowie skrzynie) (Skrzynia biegów)
~mixus
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
SRC działa poprawnie, aczkolwiek podczas włączania auto trochę \"myszkuje\" kosztowna wymiana stabilizatora tył (Układ jezdny)
3,5
~RobertM, rmateusiak@wp.pl
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
do tej pory jeździłem japończykami (głównie TOYOTA CAMRY) i mogę spokojnie powiedzieć, że CAMRY górą.
Kombi 2.4 TD 163KM 120kW
Do pana Tomek BB...jakbyś tankował auto na dobrych stacjach to byś nie miał takich problemów. Tacy ludzie jak Tomek BB nie powinien jeździć VOLVO...takie przysłowie \"ZESRAJ SIĘ A POKAŻ SIĘ\" kupił sobie gówniarz Volvo tankuje opał i później ma problem i obrażaz markę. Mój brat jeździ XC90 D5 również żadnych problemów. Przedtem miałem Golfa IV (nowy) Nissan Primera p12 (nowy) Renault Megane diesel (nowy) z żadnym autem bez problemów!!!...
~robt@poczta.onet.pl
Kombi 2.4 140KM 103kW
Jestem tym samochodem mile zaskoczony. Niby zimny szwed ale jazda nim sprawia wielką frajdę. Długie dystanse pokonuję praktycznie bez zmęczenia. Moge polecić, to doskonały konkurent A6, E280 oraz 5 BMW ale mniej wpada w oko.
Dziennik kosztów dla Volvo V70 II
8,4
11,9
13,0
~Arturrooo
Kombi 2.4 T 200KM 147kW
Super auto za naprawdę dobre pieniądze. Jak na samochód z 2002 r trzyma się świetnie, zero śladów korozji.