Lista ocen Volvo V70 II (181)

3,5
~Grzegorz
Kombi 2.4 170KM 125kW
Silnik niezły, dobry do instalacji LPG. Przy wyższych obrotach trochę głośny, ale to chyba bardziej wina słabego wyciszenia niż samego silnika. (Silnik)
~Piotr
Kombi 2.4 TD 163KM 120kW
Super wygodne auto, z bardzo dobrą dynamiką i mega pakowne. Wszystkie materiały bardzo dobrej jakości. Dobrze utrzymane jednostki są bezawaryjne prawie, a gorzej utrzymane będą generować dość potężne koszty serwisowe. Kiedyś byłem fanem VAGa ale to już przeszłość, całkowita przepaść go łączy w komforcie jazdy, super wygodne fotele na trasę, takie smaczki jak monochromatyczne lusterka robią robotę. Moje kolejne auto też będzie Volvo, może tym...
~Tomek
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
dynamika oraz dźwięk zasługuję na pochwałę ,bardzo przyjemny silnik na długie trasy. (Silnik)
~wacaw@o2.pl
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
jak na diesla-rewelacyjnie,choć trzeba mu dać się spokojnie rozgrzać (Silnik)
~bicki G
Kombi 2.4 140KM 103kW
Silnik jak na konstrukcje renault dobry choc brakuje troszke mocy ale to sie zmieni juz mam umowiona wizyte w firmowym volvo na silownie i bedzie 180KM. mam sekwencje BRC polecam idealnie mi wspolpracuje z tym motorem pali tyle samo co paliwa :), wiadomo z tym wiekiem juz czyscilem przepustnice i lux nierozumiem ludzi co ja wymieniaja z niewiedzy i placa kolosalne sumy. (Silnik)
~Tomek
Kombi 2.0 T 180KM 132kW
Do 3 tyś. obrotów jest typową dwulitrową jednostką,a powyżej prawie rakieta.Trzeci bieg w bardzo krótkim czasie rozpędza auto od 40 k/h do około 160-super do wyprzedzania, choć redukowanie często jest zbędne. (Silnik)
2,3
~Marioman
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Jak to mówią stare dobre wino i skrzypce. W tym aucie czuć ,że lata świetności ma już daaaawno za sobą. Pomimo udokumentowanego przebiegu stanu jak z salonu jest to pojazd mocno kłopotliwy i dosyć kosztowny w posiadaniu. należy juz do nowszej generacji volvo które kupuje się nowe ,jeździ 2 -3 lata i jak samochód się sypie sprzedaje się komuś po \"okazyjnej\" cenie.A nowy nabywca się cieszy ze \"świeżego\" wozu no i...ma w co \"inwestowac\"
~Bogdan
Kombi 2.5 i 20V 210KM 154kW
uważam że jest świetny(robota Audi),cichy,w miar,e oszcz,edny i b.elastyczny (Silnik)
2,9
~andy_1971
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
Silnik zbyt słaby do masy 1.660kg, czuć wstręt do szybkiego przyspieszania. Częste awarie osprzętu zarówno mechanicznego jak i eletroniki. (Silnik)
2,9
~Sponsorserwisuvolvo
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
Właściwie ciężko stwierdzić dla kogo to jest auto..kupiłem bo miał być oszczędny no i rzeczywiście pali mało ale za to serwis ciągnie siano jak głupi. W efekcie LS 400 mojego brata który jest o 8 lat starszy jeździ i jeździ bez awarii ,na dodatek jest wygodniejszy i szybszy a ja mam auto które jest stworzone dla..serwisu. Tiaaak ten samochód to z pewnością świetna inwestycja..dla warsztatu!