Ocena kierowcy - Volvo V70 II

Silnik 2.4 T 200KM 147kW
Rok produkcji 2002
Volvo V70 II 2.4 T 200KM 147kW 2000-2007 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Układ elektryczny : panel sterowania szyb drzwi kierowcy
Układ hamulcowy : pokrzywiło tarcze hamulcowe
Zawieszenie : czasem stuki z przodu, których nie mogę zlokalizowac
Dałem tylko dobrze, ponieważ amortyzacja mnie nie powala. Poza tym auto duże przestronne, zadowolony jestem najbardziej z bagażnika-jego szerokości, ponieważ wędki mi się mieszczą fajnie:) Fajne duże przestronne auto, polecam
Daje doskonale, ponieważ dwa lata jężdżę, zakupione auto z przebiegiem 266tys km i jak narazie pali w silne mrozy niegarażowany, niewiele spala jak na taki silnik i moc. Oby tak dalej odpukac.
Dałem dobrze, ponieważ fajn ie gdyby jeszcze 6 buieg był, ale i tak przełożenie fajne, jak w dieselu. 130km/h i ok 3000/min. Biegi wchodzą gładko, bez problemów
Tutaj dużo brakuje do zadowolenia. Każdy wjazd w dziurę to masakra. Odczucie jakbym jeździł golfem II na obniżonym zawieszeniu, którego kiedyś miałem. Strasznie twardy przód. Byc może lata i przebieg ma znaczenie, ale amortyzatory z przeglądu dobre, pona 70%. Bez porównania do Passata B5 czy audi, ale w zakrętach trzyma super, siedzi nisko i szeroko.
Ja nie narzekam w żadną stronę, widzę dobrze, lusterka też są super.
Wszystko łatwe i czytelne. Nie trzeba się zastanawiac gdzie jest jaki guzik. Wszystko w zasięgu reki, bez zbędnych udziwnień. Tak powinno byc w kazdym aucie. Dla mnie ma wszystko czego trzeba, bez zbędnej psującej się elektroniki. Nadmienię, że mam fulla bez ksenonu i navi.
Bardzo silny nadmuch, tego trzeba w tak wielkim aucie, jako kierowca jestem zadowolony, nie wiem jak się spisuje dla tylnych pasażerów. Nikt nie narzekał. Szybko chłodzi, jak i nagrzewa, super
Z przodu, jak i z tyłu jest ok. Nadmienię, że mam 176 cm wzrostu i jak za mną wsiada kolega ok. 185 cm wzrostu to troche pcha mnie kolanami jadac w 5 osób. Poza tym chyba tragedii nie ma, nikt się nie skarżył. W przeciwieństwie do passata b5, którym dojeżdżamy do pracy w 5 osób również. Tylko, że kierowca ma fotel na leżąco ustawiony.
Myślę, że jest dobrze. Zawsze co prawda gra muzyka, ale nic nie świszczy przy większych prędkościach, silnika nadmiernie też nie słychac.
Jak na razie nie narzekam po dwóch latach jazdy i przebiegu 300000. Uszkodzony panel sterowania szybami. Spalanie ok 11,5-12,0 gazu do 140km/h
Uważam, że dobrze.
Bardzo dobrze