Oceny Volvo V70 II 2.5 TDI 140KM 103kW 2000-2007

Volvo V70 II 2.5 TDI 140KM 103kW 2000-2007 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volvo V70 II 2.5 TDI 140KM 103kW 2000-2007

~digiman
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Jak już ktoś wcześniej pisał - samochód mocno przereklamowany. Wnętrze bardzo pojemne i wygodne, silnik naprawde zrywny, ale nie rokompensuje to tandetnego plastiku i badziewnych materiałów. Co chwile coś się sypie a każda wizyta u mechanika to ładnych parę zł.
2,3
~Marioman
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Jak to mówią stare dobre wino i skrzypce. W tym aucie czuć ,że lata świetności ma już daaaawno za sobą. Pomimo udokumentowanego przebiegu stanu jak z salonu jest to pojazd mocno kłopotliwy i dosyć kosztowny w posiadaniu. należy juz do nowszej generacji volvo które kupuje się nowe ,jeździ 2 -3 lata i jak samochód się sypie sprzedaje się komuś po \"okazyjnej\" cenie.A nowy nabywca się cieszy ze \"świeżego\" wozu no i...ma w co \"inwestowac\"
~Maciej
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Od dawna był to mój wymarzony samochód - piękna, czysta linia, wystarczające osiągi, ekonomiczny w utrzymaniu, bardzo duże i pakowne wnętrze. Silnik TDI zbiera same pochwały za swoją trwałość i bezawaryjność. Myślę, że jeszcze przejeżdżę nim w zadowoleniu sporo tysięcy kilometrów.
~jaroxrv
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Są dwie rzeczy,które mnie irytują to skręt (pod supermarketami parkowanie zawsze na dwa razy!!!!!) i długo rozgrzewający się silnik co skutkuje długim czasem jazdy w zimnym aucie!!! Tylko te dwie rzeczy powstrzymały mnie przed danie oceny doskonałej.Ogrzewanie można przeskoczyć za pomocą webasto ,a do skrętu trzeba się przyzwyczaić.
~Krzysztof 86
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Jestem mile zaskoczony tym autem poprzednio miałem v40.Silnik trwały i solidny, który nie przynosi powodów do zmartwień, skrzynia biegów również udana. Jeśli chodzi o konfort jazdy to nie ma lepszego auta( chyba że saab) na długie trasy. Zawieszenie super trwałe jak na nasze warunki drogowe, a jak dobrze sie trzyma drogi w zakretach. Na pewno nie zmienię marki VOLVO na inna. Polecam wszystkim.
~djf01@op.pl
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Samochód godny polecenia, zwłaszcza na trasę. Bez zmęczenia i bezstresowo można pokonywac duże dystanse, przy tym oszczędny. Dynamika jest więcej niż wystarczająca. Solidnośc i wykonanie samochodu na bardzo wysokim poziomie. Nic nie skrzypi ani nie trzeszczy.
Dziennik kosztów dla Volvo V70 II 2.5 TDI 140KM 103kW
8,6
~MK
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
To jest moje trzecie Volvo i najlepsze z trójki. Przyjemne w prowadzeniu , wygodne, bezpieczne bardzo praktyczne. Ma wszystko co można od samochodu wymagać ,specjalnie nie rzuca się w oczy i nie kiusi złodziei.
1,2
~Łukasz
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Jedna wielka kupa trzeszczącego plastiku. Volvo skończyło się na 960. Po nim zaczęli robić auta jak wszyscy - na 2 lata i do śmieci.
~Che
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Samochód mocno przereklamowany. Non stop coś się z nim dzieje. Do wyjazdów na wczasy SUPER.
~krzychu83
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
caloksztak moge zaznaczyc jako doskonaly pomimo tych paru minusow. jazda w tak komfortowych warunkach jakie daje nam prowdzenie tego samochodu pozwala zapominac o tych niedoskonalosciach.