Oceny Volvo V70 III Kombi Facelifting

Najnowsze oceny Volvo V70 III Kombi Facelifting

~Leklisek
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Volvo V70 III
Moja pierwsza ocena po przejechaniu 13 tys. km. Auto wspaniałe. Prowadzi się doskonale, komfortowo. Auto bardzo dobrze wyciszone. Jakość materiałów wnętrza doskonała. Nawigacja bardzo dokładna, wspaniale prowadzi do celu. Obsługa komputera świetna i intuicyjna. Mam nagłośnienie Harman Kardon, które brzmi super. Jest tylko jedna rzecz która mnie irytuje. Mianowicie zamykanie klapy bagażnika. Zdecydowanie powinno być lepsze. Klapa powinna być na...
~marek
Kombi Facelifting 2.0 T4 DRIVE-E 190KM 140kW
Volvo V70 III
Bardzo dyskretne, solidnie wykonane i prawie luksusowe auto. Silnik ma już tylko 4 cylindry i odrobinę gorszy dźwięk, ale jest lepiej wyciszone. W porównaniu do wersji z poprzednich lat jest lepiej wykończone, ładniejsze i nadal tak samo zachowawcze z zewnątrz. W sam raz dla rodziny 2+2 z psem.
~Posdiunin
Kombi Facelifting 2.0 D3 136KM 100kW
Volvo V70 III
Bardzo fajne rodzinne auto Jestem pierwszym właścicielem od niwości Brak oznak śladów zużycia z wyjatkiem tapicerki siedzeń po 100 tyś km
Kombi Facelifting 2.4 D5 215KM 158kW
Volvo V70 III
Bardzo dobry wybór gdy zależy nam na wygodnym pokonywaniu dość długich tras.
~Paweł
Kombi Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Volvo V70 III
Każdy zachwala tą 8 stopniową skrzynie a dla mnie jest przeciętna. Od 1 do 3 biegu czuć nieraz zmianę biegów (czytałem o tym dużo bo myślałem że mój egzemplarz jest jakiś wadliwy - ale ten typ tak ma). Od 4 w górę perfect. Dynamika jest zadowalająca jak na taką masę. (Skrzynia biegów)
~Marcin
Kombi Facelifting 2.0 D3 DRIVE-E 150KM 110kW