Ocena kierowcy - Volvo XC60 I SUV

Silnik 2.4 D5 215KM 158kW
Rok produkcji 2010
Volvo XC60 I SUV 2.4 D5 215KM 158kW 2009-2013 - Oceń swoje auto
Karoseria : Powalajacy wyglad
Fajne stylowe auto dla osob ktore cenia bezpieczenstwo i fakt ze malo ich jezdzi daje atut duzo, pozatym raczej nie kradna ich
Jest dobry, prędkości nie czuc ale troche mocy brakuje przy wyprzedzaniu, dzwięk silnika piękny gdy się wcisnie piedał do podłogi, fajny auto ogólnie, płynie po drodze, narazie dopiero miesiac jezdze, na dluzszej trasie do Niemiec brak zmeczenia, ale jest troche za duze na te male dziurawe drogi, jesli jest droga wymiarowa to mozna sobie smialo poszalec
Pierwszy raz automat, troche nie byłem przekonany, ale teraz juz sie przyzwyczailem, zwlaszcza jak sie duzo rozmawia przez tel i zajetym sie jest innymi sprawami to warto doplacic za automat,
Nie czuc dziur oprocz tych na prawde poteznych co i czolg by czul jakby przejezdzal, ale na sniegu nie bardzo mi sie podobalo zachowanie tego 4na4
Z przodu ok, z tylu sa czujniki, najlepiej kamere parkowania miec, ale to doplata 15tys zl... czy ja wiem czy warto, ogolnie jest jaki jest ale wyglad bardzo ciekawy, kolega kupil ML za 2 razy tyle co to volvo i bardziej mu sie podoba moje auto niz jego hehe
Pali bo maly nie jest, zobaczymy w przyszlosci jak sie bedzie zachowywal, bo na razie miesiac jezdze takze po 5 000 km na razie nic sie nie popsulo
Niby duzo auto, niby ale a6 kombi ma wiecej miejsca takze nie wiem gdzie to wizualne miejsce sie w srodku miesci...
ok, przy wiekszej predkosc slychac ryk silnika, milo ;)
Zobaczymy pozniej na razie jest to co mowia w salonach, a ze male auto nie jest to i musi cos palic
Auto nowe 4 000 km po 2 000 km zaczal pojawiac sie napis wylacz silnik, brak plynu chlodzacego, troche to dziwne ze on jakos wyparowal, zobaczymy co serwis powie...
j.w.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 D5 215KM 158kW [l/100km]