Lista ocen Volvo XC90 I 4.4 315KM 232kW 2004-2014 (16)

~Radek
SUV 4.4 315KM 232kW
Bardzo fajne auto rodzinne, dla osób które nie lubią wanów. Idealne auto na długie trasy. Nie jedzie a płynie - cudo. Na nierównych drogach no cóż, jak to SUV trochę trzęsie, ale fotele wygodne rekompensują nierówności, jedyna i wada są trochę śliskie (skóra), szczególnie po czyszczeniu, kwestia gustu. Bez problemu może nim podróżować wygodnie 5 osób, przepastny bagażnik, bardzo dobre audio i klimatyzacja.
2,6
~igorb@satland.com.pl
SUV 4.4 315KM 232kW
VOLVO XC90 to było moje marzenie od lat,to najpiękniejszy suv na rynku, ale to trzeszczące plastiki fatalnej jakości (tył), zawieszenie z papieru, śliska skóra foteli i pocące się na niej plecy, to ciągłe wizyty w servisie z pierdułami, a radość tylko z brzmienia silnika to za mało.
4,1
~Marcin Sołtysiak
SUV 4.4 315KM 232kW
Kupując to auto słyszałem praktycznie same złe opinie. Jak na razie wszystko daje radę, japońska skrzynia do japońskiego silnika widać pasuje :-) Z trybu manualnego praktycznie nie korzystam (Skrzynia biegów)
~K
Bardzo fajne autko w tej cenie z v8 wręcz bezkonkurencyjne
~lipek
SUV 4.4 315KM 232kW
kocham to auto, jeździłem różnymi, ale volvo jest cudowne :) ma wiele zalet.
~Panthelion
SUV 4.4 315KM 232kW
Świetna elastyczność. Na trasie niedościgniony pocisk. Gdy ktoś próbuje mnie wyprzedić, naciskam tylko gaz do dechy i kick down po paru sekundach 150km/h. (Silnik)
~Helper
SUV 4.4 315KM 232kW
Z tyłu brak widoczności(ciemne szyby + trzeci rząd) (Widoczność)
~Krzysztof-Kraków
SUV 4.4 315KM 232kW
Jestem szczesliwym posiadaczem Volvo XC90 V8 od listopada 2004.Od tego czasu zrobilem nim 145 tys.km na polskich, czeskich i niemieckich drogach.Auto sprawuje sie wprost doskonale.Jedyna usterka z jaką mialem do czynienia w tym aucie to awaria tylnej wycieraczki,ale nic nie jest doskonale...Ogolnie polecam tego SUV-a,choc ten model ktory posiadam V8 strasznie lubi wizyty na stacjach benzynowych... (Stosunek jakość/cena)
~www.karlik.poznan.pl
SUV 4.4 315KM 232kW
Swietny samochod, o niesamowitej mocy. Troche paliwozerny wiec na szescie benzyna sluzbowa. Problem - System audio Dolby Pro Logic II nie jest wystarczajaco mocny w kwestii niskich dzwiekow i soczystosci. Za ta cene powinien byc najlepszy.
3,2
~tomek
SUV 4.4 315KM 232kW
przebieg 400km, pojawil sie straszny hałąs jak sie krecie kierownicą, w zasadzie zablokowała się... czekam na lawetę, zgroza, 280 tyś wydałem i przejechałem 400 km...!!! (Bezawaryjność (poważne usterki))