Lista ocen Volvo XC90 I 2.4 D5 185KM 136kW 2002-2010 (18) - Widoczność

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
SUV 2.4 D5 185KM 136kW
Samochód jest przestronny, ma wygodne fotele. Przednie fotele mógłby być bardziej wyprofilowane, co daje znać przy ostrych zakrętach. Tylna kanapa przypomina wypoczynek w salonie: -) Po przejechanie trasy 300 km, brak zmęczenia, ścierpniętych nóg. Dla xc 90 progi zwalniające nie istnieją, autko płynie. Przy 200 km / h nie czuć prędkości. Bagażnik duży i funkcjonalny. Wykończenie jest ok, nic nie trzeszczy. W przeciwieństwie do Audi...
~MM
SUV 2.4 D5 185KM 136kW
Siedzimy wysoko, widać wszystko na trasie doskonale dookoła i daleko. To jest wynikiem rozmiaru karoserii i przeszkleń. Olbrzymie lusterka boczne zasłaniają skutecznie spory fragment z każdego boku, przy dojeżdżaniu do skrzyżowania występuje spory martwy kąt, bardzo to niebezpieczne. Zatrzymuję się czasem do zera, chociaż nie jest to wymagane, bo nie jestem pewien czy coś np rowerzysta nie jedzie z boku.
~Rocco1
SUV 2.4 D5 185KM 136kW
Jest całkiem nieźle jak na tak duże auto. Wymaga wyczucia odległości, ale czujniki pomagają w parkowaniu. Sam założyłem kamerę cofania i jest dużo wygodniej i bezpieczniej bo i małe przeszkody za samochodem widać.
~Artur
SUV 2.4 D5 185KM 136kW
Jedna z wiekszych zalet, siedzi sie dosyc wysoko, widocznosc doskonala i swietne wyczucie gabarytów. Lusterka duze, slupki przednie nie zaslaniaja zbytnio widocznosci.
~JACEK LEJA
SUV 2.4 D5 185KM 136kW
jest ciekawy,jak akwarium,widzę dużo dookoła ,lusterka duże,z widocznością,jak w ciężarówce,
~Marcin
SUV 2.4 D5 185KM 136kW
Jest wielki, okna ogromne. Ze względu na długość mogłyby pomóc czujniki z tyłu. Ogólnie brak zastrzeżeń.
~marius0204
SUV 2.4 D5 185KM 136kW
wszystko ok. lepiej niż w xc60. lewy słupek nie zasłania widoczności podczas prowadzenia.
~rodzinny
SUV 2.4 D5 185KM 136kW
Tu wielki plus wszystko widać szyby są duże widoczność do tyłu świetna nie ma się do czego przyczepić
~Valdo
SUV 2.4 D5 185KM 136kW
Bezproblemowo. Co prawda posiadam czujniki z tyłu i nie wiem jak wygląda parkowania bez tego dodatku.

Usterki Volvo XC90 I

Volvo XC90 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maciek
SUV 2.4 D5 185KM 136kW
Dobra widoczność ze wszystkich stron. Do parkowania tyłem niezbędny asystent, z przodu niepotrzebny.