Ocena kierowcy - Volvo XC90 II SUV Facelifting

Kedar, 2 lata temu
Silnik 2.0 B5 Diesel Mild Hybrid 249KM 183kW
Rok produkcji 2021
Volvo XC90 II SUV Facelifting 2.0 B5 Diesel Mild Hybrid 249KM 183kW od 2019 - Oceń swoje auto
Silnik : Pisali, że słaby, wyje itp... Nic z tego.
Dobrze wygląda, nie kłuje w oczy. Jeździ się przyjemnie i samochód, o dziwo okazuje się dość poręczny.
Dobra dynamika. słychać go, ale dźwięk , jak dla mnie jest przyjemny. Mało pali -7,4-8,5 l na setkę. Większego silnika i tak bym nie kupił, nawet jakby był, ze względu na wyższe koszty zakupu i eksploatacji.
Ogólnie OK. Porównanie ma tylko z CVT- ta jest chyba mimo wszystko przyjemniejsza w eksploatacji
Dość twarde, ale komfortowe /20'/, na 19' zimówkach jeździ sie chyba wygodniej. Przy szybkiej jeździe przy wietrze bocznym trzeba trochę uważać, bo trochę auto znosi, ale to chyba raczej wynik wysokiej karoserii.
Daję 4 gwiazdki, ale tylko za to, że spasowanie elementów mogłoby, być lepsze- trochę odstaja tylne drzwi i nierówne są plastiki na drzwiach/ zewnętrzne/. Myślę, że to trochę niechlujny montaż, na przeglądzie muszę na to zwrócić uwagę- choć w zasadzie już się przyzwyczaiłem.
Jak dla mnie super, jak na gabaryty auta . Kamery 360st rozwiązują resztę problemów.
W zasadzie bez większych uwag. Ciężko przesuwa sie fotele 2 rzędu. Reszta może być.
Jak na razie OK.
Środkowy fotelik w drugim rzędzie, jest po prostu niewygodny-trzeba dać na oparcie koc/!/ żeby dało sie wysiedzieć na dłuższej trasie. Szerokość, pal licho, ale po co taki twardy? W trzecim rzędzie o dziwo da się jechać.
Dobre. Audio Harman -kardon , daje radę. Słychać opony, ale w końcu są szerokie...
Okaże się.
Dam pięć gwiazdek, bo lepszego auta nie miałem. Droższego bym nie kupił.
Na razie nic.
Na razie nic.