Oceny Yugo 1100P 1.1 55KM 40kW 1971-1992

Najnowsze oceny Yugo 1100P 1.1 55KM 40kW 1971-1992

2,9
~lipton
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Zrobiłbym lepiej, jakbym kupił Poloneza z gazem, za niewiele większą kasę, ale on by mi się pewnie rozpadł. Zastava ma jedną zasadniczą wadę - pęka na podłużnicach. I jeśli któreś z Was szuka tego auta, niech popatrzy na progi z przodu. Dużo mnie to auto kosztowało wysiłku i pieniędzy, prawdą jednak jest, że trafiłem, na zaniedbany egzemplarz, który tylko z zewnątrz wyglądał dobrze. Całe szczęście półtora roku temu już go sprzedałem. Ale...
~bartek-w@tlen.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
autko jest swietne i nazywa sie ZASTAVA 1100p, przy spokojnej jezdzie nie do zajechania, walek w glowicy,pasek rozrzadu,regulacja zaworow na plytki co 40tys.km, tylko jezdzic, nic nie dokladam, nic nie dolewam (oprocz paliwa;)).zawieszenie lepsze niz teraz robia,calkiem niezalezne, z tylu wachacze i resor piorowy, z przodu McPerson
3,6
~Krisker (krisko@wp.pl)
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Na pewno nie jest to auto dla osób, które nie mają pojęcia o mechanice. Ze względu na wiek wymaga sporo uwagi. Ale zdecydowanie polecam Zastawę dla posiadaczy kilku-kilkunastoletnich maluchów. W Zastawie jest mniej do naprawiania (zwłaszcza blacharki) a poza tym wygodnie, szybko (mój egzemplarz wykręca 140km/h, co nie jest złym wynikiem, jak na 20 letnie auto), w miarę bezpiecznie.
~Marcin K.
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Super auto wyróżnia się w tumie plastikowych (cacek).
4,1
~lux
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Auto jeździ i wygląda wspaniale na tle konkurencji.
~Horblower
Hatchback 1.1 55KM 40kW
klasyk z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi (przedni napęd, wałek rozrządu w głowicy napędzany paskiem, silnik ustawiony poprzecznie) z cenę jednej minimalnej pensji. Jak dla mnie bomba
4,1
~Webmarian
Hatchback 1.1 55KM 40kW
idealne auto dla chcących sie wyróżniać, a jednocześnie nie odstawać technicznie z tyłu, jak jest dopieszczona to gwarantuje że ruszy z pod świateł pierwsza przed szajswagenami
3,6
~Yugoll
Hatchback 1.1 55KM 40kW
mam wersje z klimatyzacją, bez gaznika - z wtryskiem i jestem w szoku juz od paru lat. ta wiekowa konstrukcja ujdzie ale z tymi gadzetami to po prostu rewelacja.
~krol55@op.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
samochodzik nie drogi w eksploatacji opłaty też niskie,części można kupić za grosze,poza drobnymi ubytkami lakieru nie mam do niego żadnych zastrzeżeń
~dzięki, jeśli chcecie rozmowy zapraszam na http://zastava.samochody.com.pl Flaper.
Hatchback 1.1 55KM 40kW
rewelacyjnie. Zastanawiam się tylko dlaczego opisuje Yugo 1100P, skoro to ZASTAVA 1100P, ale cóż, niektórzy niedouczeni...