Lista ocen ZAZ Tavria Hatchback (72) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pablo1213
Hatchback 1.1 53KM 39kW
no troche trzeba przy niej spedzic czasu,ale jak juz sie zrobi ,to jezdzi,wycieki???ludzie mamy 21 wiek,i sa takie sklepy gdzie mozna kupic dobry silikon(przynajmniej u nas we wsi)i po wyciekach,branie oleju,no to juz kwestia uzywania autka,jak wszesniej sie lalo oleje z orlenu ,to teraz trzeba walczyc z braniem,ja lałem od początku shell helix i nie bierze wiecej niz mowi norma!!
~Sebas
Hatchback 1.1 53KM 39kW
ogolnie to nie zepsulo mi sie autko zawsze wrocilem do domu, gorzej pod domem, czasem z niczego pasek rozrzadu lubi przeskoczyc, wymiany klamek zwlaszcza w zimie:) sworznie tez nie sa zbyt wytrzymale,i jakies duperele typu wymiana weza, czujnika temperatury, linka od sprzegla
~zadowolony posiadacz
Hatchback 1.1 53KM 39kW
pasek rozrządo średnio raz na 10000 trzeba mieć w baganiku: wspomniany pasek (chociaż można ustawić na tym przeskoczonym układ bezkolizylny przy przeskoczeniu nic się nie dzieje. ustawienie zajmuje około 10-20 min jak się ma wprawe), klucze 10,12 podnośnik latarka
~Ania(czar_na2@buziaczek.pl)
Hatchback 1.1 53KM 39kW
niezawodzi mnie wycieraczka tylna-nigdy nie dziala silniczek,chocby go i 1000 razy naprawiac on jest konsekwentny....., aha!! i systematycznie psuje mi sie zamek w dzwiach ale to chyba przez to ,ze sie ktos do niego dobieral. To zlodzieje tez zwracaja swe oko na Tawrie ??!!!
Hatchback 1.1 53KM 39kW
psuje sie wszystko co może.Jedyny nie ruszany podzespół taveryny to silnik nigdy nic w nim nie zawiodło ale cały osprzęt do bani.nawalił rozrusznik,gaznik,rozrząd,alternator i wymieniłem wszystkie węze w układzie chłodzenia. wszechobecna korozja
~Użytkownik
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Zacinajacy się spryskiwacz szyb. Konieczność regulacji zaplonu i gaźnika. Awaria rozrusznika. Uszkodzona stacyjka. Korozja progów, błotników przednich i tylnich, drzwi, klapy tylnej. Dwukrotnie pękła przednia szyba. Wymiiana modułu i aparatu zapłonowego.
~jaro
Hatchback 1.1 53KM 39kW
samochód cały czas zdatny do jazdy ale non stop coś wyłazi ( ostatnio np. przy włczonych światłach mijania i prawym kierunkowskazie zapalały sie długie: naprawa -pół zapałki przy przełączniku
~ Bosman
Hatchback 1.1 53KM 39kW
odporna na wlamania - zlodziej urwal klamke ukrecil zamek i uszczerbil szybe ale do srodka sie nie dostal - alarmi i inne zabezbieczenia nie potrzebne- autocasco tez nie;-D
~ciechan
Hatchback 1.1 53KM 39kW
czasem trzeba coś porobić, a w czym nie? dodatkowo jak już trzeba coś kupić to nie muszę czekać do następnej wypłaty, albo kredytu brać... :)
~ral@pgr.clubnet.pl
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Beznadijee- Co chwile-, Albo zamek sie zatnie, Albo migacz nie łaczy, sygnał , klapa sie nie domyka, itd itd, co tydzień coś nowego.
ZAZ Tavria Hatchback