Lista ocen ZAZ Tavria Hatchback (52) - Widoczność

Na liście zabraknie 117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~IBIS
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Z czym porównujemy? Bo jeśli z efektami uporczywych starań współczesnych konstruktorów o maksymalne zmniejszenie widocznosci do tyłu (czytaj: oferta salonów samochodowych na 2007)- to tutaj porównanie Tavrika z całą resztą jest po prostu niedopuszczalne. Z pojazdami ze swojej epoki- tu znalazłoby sie kilka modeli zostawiających "kozaczka" w pobitym polu (w tym przynajmniej dwa Jankesy). Ale na tle masówki z naszych dróg- po prostu SUPER.
~użytkownik TAVRII od 14 lat
Hatchback 1.1 53KM 39kW
idealna wszystko widać, no może lusterka mogly by być lepiej przemyślane, moje sa polamane i w ogóle ich nie naprawiam jak ktoś zachaczy to znowu mi polamie
~majster72
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Raczej nie narzekałem na widoczność, choć miałem problemy z lusterkiem (nie było lusterka od strony pasażera) ciągle się ruszało i wyginało
~Żyraf
Hatchback 1.1 53KM 39kW
mam 195cm wzrostu i jest idealna widoczność( po pochyleniu fotela) ale jak na te klase auta moge byc z niego dumny
~jaro
Hatchback 1.1 53KM 39kW
widoczność z miejsca kierowcy doskonała, minus: za małe lusterka ( w prawym prawie nic nie widać)śniezaytrzymuje się
~ludojad rekin
Hatchback 1.1 53KM 39kW
widać z niej niemal wszystko, z że prędka nie jest to samemu też się jest dostrzegalnym
~wielorybek
Hatchback 1.1 53KM 39kW
do tylu tak sobie, ale do przodu dobrze, szyba duza i przejrzysta, mogla by byc jednak bardziej pochylona
~ral@pgr.clubnet.pl
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Dobra- Czasami mnie wk... te przedie słupki. Przy zawracajinie zastaniają troche.
~blazej-g@wp.pl
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Duze szyby wiec mozna sie obejrzec:) Kiepskie plaskie lusterka.
~MechanikAC
Hatchback 1.1 53KM 39kW
Zadnych zastrzeżen co do widocznosci dobrze przeszklona wszystko widac.
ZAZ Tavria Hatchback