Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Opel Antara SUV Facelifting

Lata produkcji: 2010 - 2015
Segment: Crossovery/SUVy/Terenowe

Model należący do klasy kompaktowych SUV-ów produkowany od 2008 roku. W ofercie Opla Antara wypełnia lukę po wycofanym ze sprzedaży w 2003 roku modelu Frontera. Zbudowano go na płycie podłogowej GM Thetta, którą dzielił między innymi ze swoim koreańskim pierwowzorem, Daewoo Winstormem. Model bazuje na prototypie Antara GTC, technologicznie powiązany jest także z Chevroletem T2X. W Wielkiej Brytanii oferowany jako Vauxhall Antara, w Australii – jako Holden Captiva Maxx, w Ameryce Północnej – jako Saturn Vue, a na innych rynkach również pod nazwami GMC Terrain i Chevrolet Captiva.

Powagosław

Ładna, dynamiczna stylizacja to w klasie SUV-ów absolutnie nic wyjątkowego. Opel nie dość, że spóźnił się z wejściem do tego mocno już obsadzonego segmentu, to jeszcze trochę przesadził z ceną.

~Powagosław
Luzacjusz

Załóżmy, że kupuję SUV-a. Pytam Antarę: „Dlaczego ty?” Co odpowiada Antara? „Bo jestem SUV-em”. Sorry Oplu, ale mnie to nie wystarcza i nie przekonuje.

~Luzacjusz

Opel Antara I SUV Facelifting – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Dane techniczne Opel Antara SUV Facelifting

Podstawowe parametry Opel Antara SUV Facelifting
Liczba drzwi 5
Wymiary zewnętrzne Opel Antara SUV Facelifting
Długość 4596 mm
Szerokość 1850 mm
Szerokość z lusterkami bocznymi 2085 mm
Wysokość z relingami dachowymi 1761 mm
Rozstaw osi 2707 mm
Rozstaw kół - przód 946 mm
Rozstaw kół - tył 943 mm
Szkic techniczny Opel Antara SUV Facelifting

Publikacje o Opel Antara

Newsy o Opel Antara