Oceny Opel Antara SUV Facelifting

Oceny Opel Antara SUV Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Opel Antara SUV Facelifting

~Karol
SUV Facelifting 2.2 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Skrojony na miarę. Ładny. Zaskakująco dobrze radzi sobie w zakrętach, jak na SUVa. Stosunkowo cichy do 140 km/godz. Naprawdę niskie spalanie do 90 km/godz. Dobra wentylacja, wydajna klima, ogrzewane siedzenia, ciekawe schowki, auto-ściemniane lusterka zewnętrzne. Auto trakcyjnie i napędowo lepsze od BMW X3, choć stylizacja wnętrza BMW pasuje mi bardziej niż opla. Auto zdecydowanie niedocenione w Polsce, atrakcyjne zwłaszcza w wersji po FL -...
~Jacek
SUV Facelifting 2.2 CDTI ECOTEC 184KM 135kW
Bardzo fajny samochód , przestronne wnętrze , sporo miejsca mimo tego, że auto nie jest nazbyt długie, spalanie spadło wyrażnie po chipie na 210 KM, ,silnik bezawaryjny nie sprawiający żadnych problemów Ogólnie polecam, fajny SUV za rozsądne pieniądze.
~Robert
SUV Facelifting 2.2 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Niezawodne, pojemne auto skrojone na miarę dla rodziny 2+2. Dobry silnik, własności jezdne, rozsądne spalanie, ładny wygląd, solidne jak na te pieniądze materiały.Brak bajerów-dla mnie plus bo nic się nie psuje.
~kresowiak
SUV Facelifting 2.2 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Gdyby nie zapychający się DPF... byłoby super. Do kibla z tymi pseudoekologicznymi patentami. Wrażenie ogólne? Bardzo dobre. Wózek komfortowy, żwawy, oferuje sporo miejsca. Dobre wyciszenie, duże poczucie bezpieczeństwa. Im więcej o tym aucie wiem tym bardziej je cenię. Choć nie jest bez wad.
2,7
~Sławek
SUV Facelifting 2.2 CDTI ECOTEC 184KM 135kW
Mój pierwszy diesel i automat, więc porównanie (nowa Antara kontra 15-letnia Leganza) pod względem komfortu i ekonomii wypada bardzo słabo. Nie jest to auto do jazdy miejskiej (zbyt duży) ani na dłuższe wyjazdy (zbyt głośny).
~slawob
SUV Facelifting 2.2 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Samochód niedoceniany w Polsce. Za słabo rozreklamowana naprawdę dobra wersja po faceliftingu. Za granicą oraz w szczególności w Stanach (Saturn Vue XE) jeździ nimi znacznie więcej kierowców. Wygodny krawężnikoodporny samochód rodzinny w trasę i do miasta.
~Janusz
SUV Facelifting 2.2 CDTI ECOTEC 184KM 135kW
idealne auto, skrojone na miarę, może nie jest wyposażona w najnowsze multimedialne wodotryski, ale w żadnym SUVie nie będziesz się czuł za kierownicą tak dobrze jakw Antarze
Opel Antara SUV Facelifting