Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Opel Antara

Lata produkcji: 2006 - 2015
Segment: Crossovery/SUVy/Terenowe

Model należący do klasy kompaktowych SUV-ów produkowany od 2008 roku. W ofercie Opla Antara wypełnia lukę po wycofanym ze sprzedaży w 2003 roku modelu Frontera. Zbudowano go na płycie podłogowej GM Thetta, którą dzielił między innymi ze swoim koreańskim pierwowzorem, Daewoo Winstormem. Model bazuje na prototypie Antara GTC, technologicznie powiązany jest także z Chevroletem T2X. W Wielkiej Brytanii oferowany jako Vauxhall Antara, w Australii – jako Holden Captiva Maxx, w Ameryce Północnej – jako Saturn Vue, a na innych rynkach również pod nazwami GMC Terrain i Chevrolet Captiva.

Powagosław

Ładna, dynamiczna stylizacja to w klasie SUV-ów absolutnie nic wyjątkowego. Opel nie dość, że spóźnił się z wejściem do tego mocno już obsadzonego segmentu, to jeszcze trochę przesadził z ceną.

~Powagosław
Luzacjusz

Załóżmy, że kupuję SUV-a. Pytam Antarę: „Dlaczego ty?” Co odpowiada Antara? „Bo jestem SUV-em”. Sorry Oplu, ale mnie to nie wystarcza i nie przekonuje.

~Luzacjusz

Opel Antara – wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:

Dane techniczne Opel Antara

Moc silników 127–227 KM
Pojemność silników 2,0–3,2 l
Prędkość maksymalna 174–203 km/h
Przyspieszenie 0-100 8,8–12,1 s
Opel Antara SUV Facelifting

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Opel Antara
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 706
Koszt ogólny 23,16 PLN
LPG39.43 PLN
PB5.72 PLN
Wydatki serwisowe 13,98 PLN Pozostałe wydatki 15,31 PLN

Publikacje o Opel Antara

Newsy o Opel Antara

Opel Antara