Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Seat Ibiza w pigułce

Seat Ibiza w pigułce

Sprawdź vin

Sprawdż raport historii auta, podaj numer VIN

Informacje o Seat Ibiza II

Lata produkcji 1993 - 2002
Segment: Auta małe

Druga generacja modelu (symbol 6K) produkowana w latach 1993-2002. Pierwszy stworzony już po przejęciu marki Seat przez koncern Volkswagen. Ibiza II została zbudowana na płycie podłogowej Volkswagen Group A03 Platform, którą dzieliła m.in. z trzecią generacją VW Polo. Część rozwiązań technicznych pochodziło również z VW Golfa III. Projektantem modelu był Giorgetto Giugiaro. Od 1999 roku oferowano go w wersji po gruntownym face-liftingu (mniejsza modernizacja miała też miejsce w 1996 roku). Samochód Roku 1994 w Hiszpanii. W RPA sprzedawany pod nazwą VW Polo Playa.

Ciągle najciekawszy model Seata. Jej projektant kreślił kiedyś sylwetki Lamborghini, a doświadczenie to przełożyło się na nienaganną stylistykę nowej Ibizy. Sylwetka auta nabrała nie tylko świeżości, ale też zwinności i zwiewności. A tył to naprawdę piękne dzieło.

~Powagosław

Ten wątek z Lamborghini jest równie absurdalny jak doszukiwanie się polskich korzeni u sław kultury, sportu czy nauki zagranicą. „Leo Messi miał w szkole kolegę, którego ciotki siostry brat miał kuzyna, którego zięć kolegował się z Polakiem w podstawówce” – wniosek Messi. I bez tego Lamborghini Ibiza dałaby radę.

~Luzacjusz

Seat Ibiza II – Wybierz nadwozie

Dane techniczne Seat Ibiza II

Moc silników 45–156 KM
Pojemność silników 1,0–2,0 l
Prędkość maksymalna 140–218 km/h
Przyspieszenie 0-100 7,9–22,3 s

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Seat Ibiza II
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 7107
Koszt ogólny 0,02 PLN
LPG20.98 PLN
ON28.13 PLN
PB21.3 PLN
Wydatki serwisowe 0,01 PLN Pozostałe wydatki 0,01 PLN

Publikacje o Seat Ibiza

Newsy o Seat Ibiza

3 pomiary

Dla Seat Ibiza. Zobacz!
Pomiar Spalania
Pomiar Przyśpieszenia
Pomiar Wyciszenia