Samochód absurdalnie oszczędny w trasie jak na gabaryty i moc. Minimalne zużycie jakie udało się uzyskać to 5.7L/100km. Zimą, jazda autostradą, zapakowany - 4 osoby, bagaże na tydzień, prędkości do 150kmh - 9L/100km. W mieście też spokojnie się schodzi do 8-9L/100km.