Mam Scrossa z 2022r, ostatnio 1000km (70% autostrada 130km/h i 30% drogi lokalne z miejscowościami) wyszło 5.7 litra. Teraz ostatnie 300km po lokalnych drogach z delikatną nogą spalanie 5 litrów. Jestem zaskoczony. Zimą około 6 litrów. To mój drugi scross.