Szukaj

Raporty zużycia paliwa Volkswagen Caravelle T4

Podsumowanie 460 raportów Filtruj
Lata produkcji
Rodzaj paliwa
Silniki Benzynowe Volkswagen Caravelle T4
Silnik
Średnie zużycie paliwa (l/100km)
Koszt 100km
Liczba raportów
12,0
76,69 zł
4
14,7
94,15 zł
1
11,6
74,29 zł
2
11,5
73,92 zł
12
14,4
92,06 zł
4
14,1
90,21 zł
7
Pokaż więcej silników
Silniki Benzynowe Volkswagen Caravelle T4
Silnik
Średnie zużycie paliwa (l/100km)
Koszt 100km
Liczba raportów
16,2
45,42 zł
5
16,0
45,01 zł
3
12,9
36,21 zł
2
13,5
37,87 zł
12
14,6
40,98 zł
6
15,1
42,41 zł
14
Pokaż więcej silników
Silniki Diesla Volkswagen Caravelle T4
Silnik
Średnie zużycie paliwa (l/100km)
Koszt 100km
Liczba raportów
7,9
56,55 zł
21
7,9
56,90 zł
5
7,8
56,36 zł
20
8,3
59,82 zł
11
7,8
56,38 zł
63
8,7
62,41 zł
24
8,3
59,64 zł
72
8,5
60,70 zł
30
7,9
56,39 zł
16
8,1
57,88 zł
126
Pokaż więcej silników

Zużycie paliwa Volkswagen Caravelle T4 – wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:

Lista raportów zużycia paliwa (460)

7,2
Volkswagen Caravelle T4
Multivan 2.5 TDI 102KM 75kW
14,5
Volkswagen Caravelle T4
Caravelle Minivan 2.8 140KM 103kW
Jak ktoś pisze że pali 30 to ma uszkodzone autko. Podkreślam że T4 moja jest w long i automacie
Dodane 8 lat temu
6,3
Volkswagen Caravelle T4
Multivan 1.9 TD 68KM 50kW
Ok
Dodane 8 lat temu
13,0
Volkswagen Caravelle T4
Caravelle Minivan 2.8 140KM 103kW
Vr6 silni aes dużo pali, koszty naprawy przecietne, problem czasemw częsciach i mechanikach... niestety nie każdy miał na vr6 w t4... (miasto pow 100tys)jak się takiego znalazło to z respetkem trzeba było się trzymać.
Dodane 9 lat temu
9,0
Volkswagen Caravelle T4
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Większość części eksploatacyjnych w bardzo przyzwoitych cenach. Robocizna już dosyć kosztowna (wymiana sprzęgła z dwumasą, to sporo czasu, brak zamienników wtryskiwaczy, zawieszenie niestandardowe) - mnie niedotyczy bo sam grzebię przyautach. Generalnie dopóki nie ma poważnych napraw koszty bardzo akceptowalne
Dodane 9 lat temu
6,9
Volkswagen Caravelle T4
Multivan 1.9 TD 68KM 50kW
Autko jest super, mam je od roku jak narazie nie mialem w nim nic do wymiany oprocz oleju i filtrow. Raport spalania dotyczy jazdy z predkoscia srednia 110-120 km/h jest on wiarygodny gdyz auto bylo tankowane po korek. Łacznie spalil 148l przy dystansie 1745 km. Jezdzac w granicach 90 km/h na 80l paliwa zrobilem nim 1256 km w jezdzie mieszanej wiec niezle. Faktem jest ze troszke mu brakuje mocy przy wzniesianiach ale da sie przyzwyczaic.
Dodane 9 lat temu
14,7
Volkswagen Caravelle T4
Caravelle Minivan 2.5 115KM 85kW
CARAVELLE z nowym gazem europe gas trasa 12/100 minimalne do 100 km/h. koło komina średnio 14-15L/100 km/h MAX 18L/100km/h z łodzią motorową 2500kg na trasie poznań -> łódź
Dodane 9 lat temu
9,0
Volkswagen Caravelle T4
Caravelle Minivan 2.5 TDI 102KM 75kW
Okej, Passat b4 jest tańszy w utrzymaniu. Ale jeśli chodzi o busy to jest to bezapelacyjne pierwsze miejsce. Spalanie umiarkowane (8-12l). Do tego 1-1,5 tysiąca rocznie w co wliczony jest przegląd, oleje, eksploatacyjne zużycie zawieszenia i niespodziewane awarie. (jednego roku będzie 300zł, innego 2 tysiące, ale w sumie tyle ile napisałem) Mając 20tys kupuje się auto za 15 a 5 przeznacza na naprawy przez następne 3-4 lata. Nie ma tu żadnych psujących się drogich niespodzianek - nigdy. Kto myśli że nic nie będzie wydawał w żadnym aucie ma zwyczajnie mały rozum. A jak to komuś dalej za drogo -> Passat b4.
Dodane 9 lat temu
7,1
Volkswagen Caravelle T4
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
Tutaj muszę pochwalić.Spory samochód dostawczy i spalanie tylko około 7 l/100 km.Części niezbyt drogi,bo dużo zamienników i prosta konstrukcja samochodu.
Dodane 9 lat temu
8,3
Volkswagen Caravelle T4
Caravelle Minivan 2.4 SD 78KM 57kW
Średnio pali mi w mieście 8,5. Na trasie przy prędkości 105-110 średnio 7,8. Ale już przy 115-120 między 8,5 a 9,0. Taki typowy mułek. Powolny ale wierny :)
Dodane 10 lat temu
Volkswagen Caravelle T4

Skonfiguruj idealną ofertę z super finansowaniem

Zobacz więcej filmów