Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.
Suzuki Ignis w pigułce

Sprawdź numer VIN

Poznaj historię auta przed zakupem!

Informacje o Suzuki Ignis I

Suzuki Ignis I
Lata produkcji: 2000 - 2003
Segment: Auta małe
Pierwsza generacja modelu debiutowała w 2000 roku, zastępując Suzuki Cultus. Oprócz tej samej marki, ze swoim poprzednikiem Ignis nie miał jednak praktycznie nic wspólnego. Auto zostało zbudowane na płycie podłogowej modelu Wagon R+. Początkowo Ignis I dostępny był jedynie w wersji pięciodrzwiowego hatchbacka, niedługo potem na rynku pojawiła się również wersja trzydrzwiowa. Produkcja modelu zakończyła się w 2004 roku. Na innych rynkach sprzedawany był również jako Suzuki Swift SE-Z (Japonia), Subaru G3X Justy (południowa Azja) oraz Holden Cruze (Australia).

Całkiem niezły, choć dziwny samochód - mały, więc chyba do jazdy po mieście. Zwiększony prześwit i napęd na cztery koła - chyba do jazdy w terenie. Łagodne kształty - więc raczej dla kobiet. O co chodzi?

~Powagosław

Pewien zespół śpiewał kiedyś o pewnym psie: „skrzyżowanie pudla, krzesła i ratlera”. Nie wiedzieć czemu, właśnie ten wers przyszedł nam do głowy, gdy po raz pierwszy popatrzyliśmy na Ignisa.

~Luzacjusz

Suzuki Ignis I – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Dane techniczne Suzuki Ignis I

Moc silników 83 KM
Pojemność silników 1,3 l
Prędkość maksymalna 155 km/h
Przyspieszenie 0-100 12,0 s

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Suzuki Ignis I
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 360
Koszt ogólny 15,52 PLN
PB28.53 PLN
Wydatki serwisowe 5,56 PLN Pozostałe wydatki 2,18 PLN

Publikacje o Suzuki Ignis

Newsy o Suzuki Ignis

AUTOCENTRUM.PL S.A.