Szukaj

Wytarcie wałka rozrządu.
Audi A4 B7

  • Autor: ~TOMALA
  • Kategoria: układ napędowy
Silnik 1.9 TDI 115 KM AUDI B7 Silnik buczy przy jeździe i na postoju. Dziś odebrałem auto z ASO przeglądu zimowego. Stwierdzili wytarcie wałka rozrządu, mimo, że mam moc i normalne spalanie. 175 000 km nie polecam.
Czy usterka wystąpiła u Ciebie?
Wystąpiła: 35
Nie wystąpiła: 15

Wystepowanie tej usterki w zależności od przebiegu

Komentarze

Longlife i tylko tyle ludzie leja zły olej bo chcą zaoszczędzić ten silnik jest ciasno spasowany zalej 10w40 to za chwilę walki wytrze heh 5w30 ma spełniać norme 507.0 i niski współczynnik popiołu w oleju i w tedy jedzie bez problemu 450tys tylko kupuje audi A nie stać ich na olej za 400zl nic dziwnego A później walki wytarty jaki szrot głupota ludzka nie zna granic A napęd pompy to się wymienia co 150tys A nie jeździ aż padnie i silnik zatrze jak nie wiesz co ile zmieniać jedz na serwis! Tylko że nie stać pozdrawiam
Odpowiedz
ASO Cię zrobiło w bolka, nie ma popychaczy tylko tzw hydro popychacze. Po 2. jak moze jeden gar nie palić jak tam sa pompowtryski i stan kompresji jest wyliczany z ECU po przez korekcje na pompo wtryskach, wiec szukal bym diagnozujc sama wiazke i pomke... nie znajomosc diagnozy + zlodziejstwo w ASO jest bezlitosne jak widac.
``Fuka jak kompresor, nieszczenosc dolotu, lub zachetane turbo`` panowie gdzie wy jezdzicie? Jak czytam takie komentarze to rece mi opadaja... szczegolnie o wycierajacych sie walku w 8 zaworowym motorze BRB 115PS. Smiech na sali.
Odpowiedz
Bo sie jezdzilo na trybie LL olej co 30tkm i kiepski olej.
Mam b7 1.9 big turbo 220tkm bez DPF`A i nic. olej valvoline co 15tkm.
Odpowiedz
Silnik 1.9 Audi A4 s-line 300 000km nabite... silnik fuka jak kompresor- jeden gar nie pali, słaba moc- do wymiany simeringi popychacze, zawory wałek rozrzadu ,sam wał na ASO 2600zł poza? ..800zł a reszta jeszcze zobaczę jak zapłace.
z takim przebiegiem ciężkie w utrzymaniu...
Odpowiedz
Audi A4 B7