Oceny Audi A4 B7

Najnowsze oceny Audi A4 B7

~xyz
Avant 2.7 V6 TDI CR 180KM 132kW
Audi A4 B7
Bardzo ciche auto, bez "bocianów pod maską", z dość dobrym spalaniem i przyspieszeniem. Minusem jest "ciężki przód" ale zawieszenie zacząło pukać dopiero przy 740000km po drogach krajowych (0 autostrad).
~adam0112
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Audi A4 B7
Nie ma sie do czego przyczepić jak na auto z takim przebiegiem, nic się nie psuje, a jeśli nawet to drobnostki
~Olek
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Puki co chodzi super dynamika i spalanie ok średnio 7.5 litra/100 km
~Kamil
Avant 3.0 V6 TDI CR 204KM 150kW
Audi A4 B7
Wygodny i ekonomiczny samochód, przy normalnym użytkowaniu zero napraw przez rok użytkowania ( w moim przypadku wymieniam olej co 8 tysięcy kilometrów, ale to tylko dla swojej spokojności)
~danieltor
Audi A4 B7
samochód mam od roku, kupiłem naprawdę zadbany egzemplarz z oryginalnym przebiegiem, silnik 1.9 miałem w octavii którą zrobiłem 160 tys, wiec wiedziałem czego się spodziewać. trochę obawiałem się pompowtrysków o których słyszałem sporo niedobrego, ale zobaczymy. Prowadzenie jest rewelacyjne, auto na 16 trzyma się jak przyklejony, w środku dopracowane idealnie, mimo 200tys żadnych skrzypień, trzeszczeń. Plastiki i cała reszta-brak oznak...
~AXEL1
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Audi A4 B7
Jestem zadowolony,auto do wygodnego poruszania się na średnie a nawet dalsze odległości, zresztą zbiornik paliwa pozwala na wyprawę na 1000 km, wybrana wersja jest bez zbędnych elektronicznych gadżetów, bez ksenonów, dpf-a,,bez elektycznych szyb z tyłu, bez fotochromowego wstecznego lusterka, bez podgrzewanych foteli itp.
~makenoise
Audi A4 B7
Generalnie fajne auto. Ocenę obniżają notoryczne kłopoty z DPF-em.
~DragonRider
Avant 2.0 TFSI quattro 200KM 147kW
Audi A4 B7
Dokładnie takie auto ma się na myśli mówiąc "zadziorne kombi". Jest moc, przestrzeń, komfort i oczywiście wygląd
~errorfree
Audi A4 B7
A4 Avant 1.9 TDI oceniam jako dość dobre auto, zadbany egzemplarz raczej będzie długo się dobrze sprawował. W mojej wersji brakuje mi elektrycznie ustawianych foteli i podgrzewanych lusterek ale pewnie w innych ta opcja jest.
~Kamil . B kocham audi za wszystko
Avant 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Audi A4 B7
Hm zacznę tak ze Miałem audi a4 b7 2.0 tai dpf 170 km zanim przesiadlem się z b6 139km. Ale ok jeździłem nią do 320 tyś km i sprzedałem jeździ dalej☺☺☺ i jeździć będzie kwestia moim zdaniem serwisu jak była robiona. Wadę jaką znalazłem w niej to pompa oleju jak podała nie zapłaciłem silnika stracił kompresję lecz po paru minutach wróciła i auto odpalilo. Brawo zabezpieczone przez zatarciem Ale podczas jazdy słyszałem że lipa koszta wielki....