Szukaj

Elektronika.
BMW Seria 7 E65

  • Autor: ~rymek
  • Kategoria: instalacja elektryczna
Jestem posiadaczem tego modelu od ponad roku rocznik 2002 benzyna. Jestem już stałym klientem serwisu BMW z powodu elektroniki. Cały czas coś wyskakuje. Jak nie info, że coś z silnikiem, to awaria poduszki pasażera, po krótkim czasie błąd siedzenia, to znowu błąd układu wydechowego i za każdym razem wizyta w serwisie aby usunąć błędy i wymienić ewentualne części. Po jakimś czasie staje się bardzo wkurzające. Jazda w tym autku wynagradza te denerwujące sytuacje. Moja rada przed zakupem koniecznie porządny przegląd w DOBRYM serwisie BMW.
Czy usterka wystąpiła u Ciebie?
Wystąpiła: 16
Nie wystąpiła: 8

Wystepowanie tej usterki w zależności od przebiegu

Komentarze

albo lepiej sam sobie kup face`a i z wlasnym lapkiem do autka. jest juz tak stare, ze dasz sobie rade. ;]
Odpowiedz
Zmień autoryzowany serwis na porządnego pana Kowalskiego
z fabrycznym komputerem i naprawi ci autko raz a dobrze bo serwisy hodują sobie klientów żeby ich doić
Odpowiedz
Podoba mi się to auto, ale w tej najnowszej wersji. Prezentuje się piekielnie dostojnie, elegancko, zwłaszcza jeżeli ma szyby z obramowaniem wykończonym na wysoki połysk i jest całe czarne. Tyle, że wersja 760 Li w maksymalnie napakowanym wyposażeniu i nowa, prosto z salonu kosztuje aż 811000 złotych. Ale patrząc na wyposażenie, to radio, nawigację, masaże w fotelach, drewno, skóra, alcantara na podsufitce, uważam, że jeżeli kogoś naprawdę stać na wydamie miliona i więcej razem z ubezpieczeniem, opłatą za tramsport, cłem i podatkiem, uważam, że warto, bo autem jeździ się bardzo wygodnie, wygląda reprezentacyjnie a to w tej klasie ważne.
Odpowiedz
Siemasz rymek. Nie dawno kupilem e65 745, 2002r.zapaliła mi się poduszka, w komputeze pisze, że poduszka jest uszkodzona z prawej strony. Nie działają mi czujniki parkowania, nie wiem czemu. Może trzeba coś ustawić w komputerze żeby działały i nie mogę otworzyć auta z pilota, muszę otwierać go z kluczyka, ale zamyka się normalnie z pilota.
Odpowiedz
Do lukasz: co do poduszek sprawdz kostki pod siedzeniem
Odpowiedz
Moduł w kierownicy
Odpowiedz
Dziennik kosztów dla BMW Seria 7 E65
Średni koszt przejechania 100 km
17,50 zł
11,5
l/100km
16,0
l/100km
Zobacz dzienniki
BMW Seria 7 E65