Oceny Hyundai i30 I Hatchback 1.6 126KM 93kW 2007-2012

Hyundai i30 I Hatchback 1.6 126KM 93kW 2007-2012 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai i30 I Hatchback 1.6 126KM 93kW 2007-2012

~Michał
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Bardzo fajne i proste auto. Nie miałem żadnych problemów z awariami. Wystarczy tankować i jeździć. Konstrukcja samochodu jest prosta, więc koszty utrzymania są znikome. Jak ktoś nie wymaga "segmentu premium" a jedynie chce niezawodne i w miarę nowoczesne auto do jazdy na co dzień, to będzie zadowolony. Wolnossący silnik z taką pojemnością to już niestety coś raczej nie do dostania w nowszych rocznikach. Wszędzie tylko trzycylindrowe 1.0 lub...
2,9
~Tomasz
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Auto kupiłem używane. Zachęcały: Niski przebieg (60 tys.), pewne źródło i niespełna 4 lata, idealny stan, dobre wyposażenie. Po miesiącu się z radością się go pozbyłem. Rozczarowały mnie: przeciętne właściwości jezdne (zbyt czułe wspomaganie na łukach, przez co ciężko wyczuć auto); hałas (wycie silnika powyżej 110, szum opon wewnątrz), słabe zabezpieczenie antykorozyjne, fatalna skrzynia biegów, irytujące oświetlenie wewnątrz, sławny słaby...
~sebastian
Hatchback 1.6 126KM 93kW
ogólnie bardzo przyzwoity samochód za nieduze pieniądze. Na starcie sporo tańszy od konkurentów a oferujący wiele przemyślanych rozwiązań. Dużo miejsca z przodu i z tyłu, skórzana, multifunkcyjna kierownica, poduszki, kurtyny, bardzo dobre audio, USB (koniec z wożeniem 30 plyt - wystarczy 1 pendrive), climatronic. Minusem może być układ kierowniczy który mógłby być bardziej bezpośredni w działaniu, jest dobry ale konkurencja ma lepsze...
3,8
~kammbel
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Auto do bólu poprawne i "zwykłe", nie rzucające się w oczy, nie posiadające jakichś super bajerów technicznych. Bardzo praktyczne i proste w obsłudze. Nie jeździ się nim jak z "duszą na ramieniu", nie sprawia problemów w parkowaniu, w podróżowaniu również przyjemny
~Tadeusz
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Biorąc pod uwagę cenę zakupu oraz koszty utrzymania i warunki gwarancji (5 lat) trudno znaleźć lepszą propozycję w klasie kompaktów. Jest to samochód bez większych wad, ale też niczym nadzwyczajnym się nie wyróżnia. W końcu to tylko kompakt
3,2
~bili74.
Hatchback 1.6 126KM 93kW
To moja 2 ocena auta, dzis po 22 tys.- łączniki stabilizatorów do wymiany,zaparowane reflektory od nowosci,klejone tuleje-akcja serwisu, luzy w układzie kierowniczym po 18 tys.drżenie kierownicy, awaria zamka przed.prawych drzwi, nie mozna bylo wyjsc od srodka- napraw.ma gwarancji, a od 2 dni popsuła sie tylna wycieraczka, samochod jest głosny i pali jak smok- ŻADNA TO REWELACJA, a to dopiero 2,5 roku
Dziennik kosztów dla Hyundai i30 I Hatchback 1.6 126KM 93kW
7,9
9,4
~olo
Hatchback 1.6 126KM 93kW
oszczednosc od 10 do 20tys w stosunku do renomowanej konkurencji.prosty wiec zywotny silnik. brak nadmiaru elektroniki. brak zainteresowania marka przez zlodziei.nauczylem zone wykrecac spalanie ponizej 6l/100km!
~Kris_99
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Uważam, że za ta cenę i dodatki (ja przym mam wer. COMFORT) jestem zadowolony z autka. CO prawda dopiero za mną 11 tys km ale mogę pwoiedziec wiele. Prowadzi sie super, załozyłem czujniki cofania i nie martwię sie że zóna nie wceluje w lukę do parkowania. Jest ok. Jakoś wykonania auta zarówno patrząc z zewnątrz jak i w środek jest naprawde na b.dobrym poziomie.
~Tomek_BB
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Mimo pewnych minimalnych uchybień, jest to bardzo przemyślana konstrukcja. Dla rodziny z dziećmi wersja hatchback może się okazać zbyt skromna jak chodzi o pojemność bagażnika, wtedy polecam wersję CW, szczególnie z dieslem 115KM.
~marqin
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Bardzo dobre auto, używam go jako służbowego i nie ma żadnych kłopotów. Jestem przyzwyczajony do większych (i starszych) aut (prywatnie), i30 nie można nic poważnego zarzucić. Prywatnie nie kupiłbym go, gdyż potrzebuje większego auta (m.in. bagażnik), ale do firmy jak najbardziej.
Hyundai i30 I Hatchback