Oceny Nissan Qashqai I

Nissan Qashqai I - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Silnik (126)

~DerDer
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
3,6
~kajot04
Crossover 2.0 140KM 103kW
~zygmunt
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
W wielu magazynach branżowych czytałem o rzekomej awaryjności 1.5 dCI. Szczęśliwie nie doświadczyłem jej lub są to po prostu opinie nieprawdziwie i krzywdzące dla auta. Trikiem, który pomaga ponoć wydłużyć żywotność silnika jest wymiana oleju co 15k, zamiast sugerowanych przez producenta 20k.
~Amigo
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
~rrybnikk
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Prawdziwy Japończyk no i zero problemów z elektronikom, wiele marek musi się uczyć robić tak porządne silniki a nie badziewne turbiny wkładają, pokazuje pazur przy jego roboczych obrotach ( 2,8 do 5 tyś obr) no i pali dość mało biorąc pod uwagę gabaryty auta.
~stas
Crossover +2 Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Bardzo obawialem sie silnika (malutki, czy poradzi sobei z takim duzym autem, czy wystarczy, to nowa jednostak wiec jeszce nie sprawdzona) - silnik jest swietny! dynamiczny i bardoz oszczedny. Moje kolejne Kolejne auto to będzie nowy model - Xtrail
~tomi-ei
Crossover +2 1.6 115KM 85kW
Miałem dylemat czy nie wybrać silnika 2.0 i jak narazie przyznaję, że to był dobry wybór biorąc chociażby pod uwagę spalanie w mieście mniejsze o 2-3 ltr/100km na korzyść silnika 1.6. Jeżeli używacie auta w większości w mieśie to nie polecam silnika 2.0, w trasę będzie ok bo i róznica w spalaniu wyjdzie minimalna, a jednak przy większych prędkościach będzie miał o wiele lepszą elastyczność i dynamikę...
~Arky69
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
Przy 2 litrach nie pali aż tak tragicznie, jest dość elastyczny.

Usterki Nissan Qashqai I

Nissan Qashqai I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Farbi
Crossover 2.0 140KM 103kW
Bardzo podoba mi się silnik i komfort układu jezdnego i zawieszenia.
~Piotr
Crossover 1.6 115KM 85kW