Szukaj

Informacje o BMW X4

Lata produkcji: 2014 – teraz
Segment: Crossovery/SUVy/Terenowe
Kompaktowy crossover SUV (segment I) produkowany od 2014 roku. Drugi model BMW po X6, który łączy cechy auta typu SUV oraz sportowego coupe. Niemiecka marka określa klasyfikuje X4, jak i X6, jako SAC – Sports Activity Coupe. Prace nad X4 prowadzono od 2006 roku, w 2013 roku sfinalizowano je, prezentując prototyp X4 Concept. Stylistycznie wersja produkcyjna modelu stanowi odwzorowanie koncepcji X6, natomiast pod względem technicznym X4 jest blisko spokrewniony z BMW X3 (dzieli z nim m.in. płytę podłogową zapożyczoną z Serii 3).
czytaj więcej
Powagosław
Sukces X6… To znaczy: wielki sukces X6 sprawił, że nie nikt w BMW nie musiał zastanawiać się nad skopiowaniem idei SAC na nieco mniejszą skalę. Przy okazji BMW marzy się rywalizacja z Porsche Macanem. Realna? To chyba źle zadane pytanie. X4 po prostu będzie bestsellerem. ~Powagosław
Luzacjusz
Mówią o nim „Jego Garbatość”. Może to przez „sympatię” dla jego starszego i większego brata X6. X4 nawet lubię, choć to dziwoląg, straszny. ~Luzacjusz

BMW X4 – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:
Wyszukiwarka samochodów

Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Oceny BMW X4

Liczba ocen: 19
Ogólna ocena
4,5 /5 Średnia dla segmentu 4,2
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(79%)

Zalety

+ Skrzynia biegów + Brak drobnych usterek + Układ jezdny

Wady

- Koszty utrzymania - Wyciszenie - Stosunek jakość/cena

Wybrane oceny

4,9
~Jamot5
SUV 20d 190KM 140kW
BMW X4 G02
Przejechałem 28000 tys. km. , jestem ogólnie zadowolony.Szczególnie z osiągów i zużycia paliwa które wynosi -po przejechaniu pierwszego tysiąca 6,9 l/100km.,po przejechaniu drugiego tysiąca 6,7l/100km, po przejechaniu trzeciego tysiąca 6,3l/100kn. Jeżdziłem po różnych drogach-autostrady,ekspresowe,krajowe z prędkością do 150km/godz.
4,6
~Jamot5
SUV 20d 190KM 140kW
BMW X4 G02
Jeżdżę samochodem od niedawna /nowy model od sierpnia/, jestem w 100% zadowolony. Komfort jazdy,praca silnika ,spalanie,wyciszenie bez uwag. Jestem zaskoczony średnim spalaniem na autostradzie przy prędkości 150km/h - 6,7l.
4,5
~Piotr
SUV 20d 190KM 140kW
BMW X4 G02
Posiadam od zaledwie kilku dni. Jednak stylistycznie i wykończeniowo wszystko na wysokim poziomie, mnie bardzo się podoba. Silnik daje radę a spalanie kręci się w okolicach 8 litrów. Obsługa systemu bardzo prosta ☺️
BMW X4