Szukaj

Informacje o Chrysler Saratoga

Lata produkcji: 1989 – 1995
Segment: Klasa średnia

Chrysler Saratoga – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Oceny Chrysler Saratoga

Liczba ocen: 14
Ogólna ocena
4,1 /5 Średnia dla segmentu 4,2
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(100%)

Zalety

+ Stosunek jakość/cena + Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów + Wyciszenie

Wady

- Układ jezdny - Koszty utrzymania - Wentylacja i ogrzewanie

Wybrane oceny

3,9
[email protected]
Sedan 2.5 95KM 70kW
Chrysler Saratoga
wygodny, bezpieczny samochód, trochę za duży promień skrętu, ale przy mocy 155km i przednim napedzie to uzasadnione. Dostępna w Polsce wersja Eropejska nie wymaga dostosowania do polskich przepisów. Na autostardzie jechałem 205 km/godz, turbo daje niezłe przyspieszenie, wyprzedzanie na 5 biegu ( skrzynia manualna!) b.dobre. Nie jest obiektem porządania dla złodzei. Częsci w USA b. tanie, w Polsce łatwe do nabycia, ceny oryginałów niższe niż dla jakiegokolwiek podobnego klasą auta. Dla tej wersji idealne auto dla tuningu - silnik ma wielki zapas konstrukcyjny ( mozna wyciągnąć z niego ponad 250 KM, + manualna skrzynia), duże wnęki na koła 15" i niska cena zakupu, auto dla znawcy i amatora dużych wrażen.
4,7
~Paweł S.
Sedan 3.0 143KM 105kW
Chrysler Saratoga
za tą cenę nic lepszego Europejskiego się nie kupi Poprostu polecam ludzie w BMW poprostu zazdoszczą jak ich wyprzedam bez żadnego problemu, no i ten komfort, ale trzeba uważać na blachę bo leci no i wydech
4,4
~Kamil
Sedan 3.0 143KM 105kW
Chrysler Saratoga
Ten samochód naprawde rzuca się w oczy,klasyczny,elegancki kształt,bardzo podoba mi się wnętrze(u mnie w jasno i ciemnoszarych welurach)-jest bardzo przytulny,szczególnie wieczorem przy podświetlonej desce.Jak każde auto posiada mankamenty,lecz oboje z żoną nie chcemy zmieniać na inny,choćby i bardziej ekonomiczny. Saratoga ma duszę.